środa, Lip 23 2014

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w Umieszczu.  Osobowy mercedes wypadł z jezdni i uderzył w betonowy przepust. Wskutek doznanych obrażeń mężczyzna kierujący samochodem zmarł w szpitalu.

wtorek, Lip 22 2014

Policjanci ustalili wstępne okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej w Jaśle. Kierujący osobowym fordem zasnął za kierownicą i zjechał z drogi. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, które z obrażeniami trafiły do jasielskiego szpitala.

poniedziałek, Lip 21 2014

W dniach 19-20 lipca w parku w Brzyskach odbyły się już kolejne Dni Liwocza. Imprezę poprowadził Witold Odrobina – polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, jeden z twórców radia RMF FM.

wtorek, Lip 15 2014

Z okazji 25-lecia odrodzonego Senatu RP prezydent Bronisław Komorowski wręczył początkiem lipca w Pałacu Prezydenckim odznaczenia za zasługi dla transformacji i na rzecz rozwoju polskiego parlamentaryzmu. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski odznaczony został Antoni Pikul, zastępca burmistrza Jasła.

wtorek, Lip 15 2014

Zakończyły się prace renowacyjno-konserwatorskie przy nagrobku Andrzeja Karpińskiego, profesora gimnazjalnego i pierwszego dyrektora Gimnazjum w Jaśle.

Strona 1 z 106

Nowości