piątek, Lis 27 2015

Na wczorajszej sesji Rady Powiatu ponad dwie godziny burzliwie dyskutowano o tym, czy przyjąć 180 tys. zł od miasta i podjąć się wykonania dokumentacji technicznej planowanego mostu na Wisłoce na osiedlu Gądki w Jaśle wraz z dojazdami. Byłby to pierwszy etap jakże ważnego dla mieszkańców Jasła i okolic zadania inwestycyjnego. Walka na argumenty była ostra. Zabrakło dobrej woli czy chodziło o popisówkę zarządu ( albo raczej PO-PSL-ówkę czy PO-PSL-yskówkę)?

czwartek, Lis 26 2015

Emerytura, starszy wiek, przychodzą zawsze nie w porę. Nie czekamy na starość, ale ONA przyjdzie na pewno! Chcemy wierzyć, że „będzie pogodna i złotojesienna”. Od samego chcenia nic się jednak nie zmieni, bo nie zatrzymamy czasu i nieuchronnych zmian. Ale wiele też   zależy od nas, od naszego nastawienia, zachowania.

czwartek, Lis 26 2015

Dzisiaj ok. godz. 15.30 w okolicach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle, awaryjnie lądował śmigłowiec MI - 8 T z pięcioma osobami na pokładzie. Prawdopodobną przyczyną awaryjnego lądowania było oblodzenie maszyny.

czwartek, Lis 26 2015

Dziś na sesji Rady Powiatu ponad dwie godziny burzliwie dyskutowano o tym, czy przyjąć 182 tys. zł od miasta i podjąć się wykonania dokumentacji technicznej planowanego mostu na Wisloce na osiedli Gądki w Jaśle wraz z dojazdami. Byłby to pierwszy etap jakże ważnego dla mieszkańców Jasła i okolic zadania inwestycyjnego. Walka na argumenty była ostra. Zabrakło dobrej woli czy chodziło o popisówkę zarządu (raczej PO-PSL-ówkę)?

wtorek, Lis 24 2015

Młodzi, wybitnie utalentowani muzycznie jaślanie będą mogli ubiegać się o Nagrodę im. Jerzego „Dudusia” Matuszkiewicza, której fundatorem jest jej patron.

Strona 1 z 180

Baner Prawy A podstrona

Nowości