wtorek, Paź 13 2015

1000 odblasków przekaże Miasto Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle na rzecz akcji Odpowiedzialny Kierowca realizowanej w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Odblaski rozdawane będą dzieciom z jasielskich przedszkoli i szkół podstawowych podczas prowadzonych przez policjantów zajęć profilaktyczno-edukacyjnych.

wtorek, Paź 13 2015

Święto Edukacji Narodowej to tradycyjnie okazja do podziękowań dla nauczycieli i innych pracowników oświaty. Jak co roku Starosta Jasielski nagrodził z tej okazji wyróżniających się nauczycieli i dyrektorów, doceniając ich wielkie zaangażowanie w pracę oraz jej wymierne efekty. W tym roku Nagrody Zarządu Powiatu trafiły do jedenastu osób.

piątek, Paź 09 2015

Po raz dziewiąty już słuchacze jasielskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli nowy rok akademicki. Z bogatej oferty zajęć korzysta blisko 200 osób.

środa, Paź 07 2015

W ramach Praktycznego Kursu Winiarstwa kursanci PAW robią dyplomowe wina. Do dyspozycji mają profesjonalną przetwórnie. A wszystko pod fachowym okiem doświadczonego winiarza.

poniedziałek, Paź 05 2015

Ponad 4 mln złotych (blisko 2 mln dofinansowania z budżetu państwa) wynosi wartość inwestycji, która prowadzona jest na ul. Kolejowej w Jaśle. Prace, których wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. Jasło, mają zakończyć się końcem listopada br.

Strona 1 z 174

Baner Prawy A podstrona

Nowości