poniedziałek, Paź 20 2014

Strzał w dziesiątkę – tak można bez większej przesady podsumować pomysł z utworzeniem Podkarpackiej Akademii Wina w Jaśle. Zainteresowanie przechodzi najśmielsze oczekiwania organizatorów. Inauguracyjne szkolenie, które odbyło się w miniony weekend było najlepszym tego potwierdzeniem.

niedziela, Paź 19 2014

Renault przeszedł już na zasłużoną strażacką emeryturę. Zastąpił go mercedes, który teraz będzie wozem bojowym pierwszego wyjazdu

piątek, Paź 17 2014

Mieszkańcy Jasła mieli okazję zwiedzić mobilne Muzeum Jana Pawła II. Ekspozycja jest zbiorem bezcennych pamiątek po Ojcu Świętym, które w oryginalny sposób zostały zaprezentowane.

czwartek, Paź 16 2014

Policjant Komendy Powiatowej Policji w Jaśle będąc w krośnieńskim szpitalu zatrzymał kobietę, która porwała kilkudniowe niemowlę. Dziecku ani matce nic się nie stało. Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem.

środa, Paź 15 2014

14 października br. to ważna data dla społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół Społecznych im. Adama Mickiewicza w Jaśle. W tym dniu obchodzono potrójną uroczystość: Święto Edukacji Narodowej, potocznie zwane Dniem Nauczyciela, 10-lecie istnienia Szkoły Społecznej oraz 130 lat edukacji w Niegłowicach.

Strona 1 z 121

Nowości