środa, Sty 28 2015

 

Nie obeszło się bez utarczek słownych i burzliwej dyskusji podczas uchwalania budżetu miasta na 2015 rok. Poszło o remont ulicy Kolejowej

wtorek, Sty 27 2015

Z wnioskiem o upamiętnienie Stanisława Zająca współtwórcy ustawy o utworzeniu Uniwersytetu Rzeszowskiego, wicemarszałka Sejmu, posła i senatora,tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej zwróciło się jasielskie Stowarzyszenie im. Senatora Stanisława Zająca. Senat uczelni podjął uchwałę w tej sprawie jednogłośnie. Uroczystość, która odbyła się w dniu 26 stycznia br. na uniwersytecie, zgromadziła najbliższą rodzinę S. Zająca, duchownych, parlamentarzystów, władze samorządowe, przedstawicieli służb mundurowych i instytucji, środowisko naukowe Podkarpacia, członków stowarzyszenia.

poniedziałek, Sty 26 2015

Państwo Elżbieta i Tadeusz Śliwowie z Jasła zostali uhonorowani srebrnym medalem „Za zasługi dla obronności kraju”. Ich trzej synowie Jarosław, Mariusz i Janusz pełnili nienaganną czynną służbę wojskową.

sobota, Sty 24 2015

Wczoraj (23.01) zmarł lek. med. Adam Kucharzyk. W październiku br. skończyłby 85 lat.Był wybitnym specjalistą- dermatologiem, emerytowanym ordynatorem oddziału dermatologicznego w jasielskim szpitalu, społecznikiem, radnym miejskim na początku lat 90-tych ubiegłego oraz i na początku obecnego wieku. W 2007 roku uhonorowany tytułem „Zasłużony dla miasta Jasła”.

piątek, Sty 23 2015

Miasto Jasło przekazało 405 tysięcy złotych na zadania z zakresu pomocy społecznej oraz wspierania rodziny, które mogą być dofinansowane w formie dotacji z budżetu miasta Jasła na 2015 r.

Strona 1 z 136

Nowości