poniedziałek, Sie 22 2016

Tradycji stało się za dość. Uroczysta msza św., wieńce dożynkowe, podziękowania dla rolników za ich trud i dla ludzi wspierających rozwój gminy Kołaczyce.

czwartek, Sie 18 2016

Blisko 1 mln 750 tys. zł wynosi wartość robót na osiedlu Na Kotlinę. Mieszkańcy ulic: Mendysa, Widokowej, Górskiej i Pogodnej będą mieli lepszy dojazd do swoich domów poprzez przebudowę odcinka ulicy Mendysa.

czwartek, Sie 18 2016

Uroczystości przy grobie Nieznanego Żołnierza w Parku Miejskim i poprzedzająca je msza św. w sanktuarium św. Antoniego, złożyły się na tegoroczne obchody Święta Wojska Polskiego w Jaśle.

wtorek, Sie 16 2016

Początkiem sierpnia padł ostatni klaps na planie filmu „Akcja Pensjonat”, dokumentu fabularyzowanego, realizowanego przez Telewizję Obiektyw z Krosna. W filmie pojawili się aktorzy: Artur Dziurman, Mateusz Mikoś, Mateusz Mosiewicz, Rafał Dłużniewski, wystąpi też statyści z Jasła, Sanoka i Krosna.

czwartek, Sie 11 2016

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie na zawsze pozostaną w pamięci siostry Kariny i młodzieży. Po pierwsze ze względu na niesamowitą atmosferę, przeżycia, a po drugie, że mogli tańczyć na ołtarzu tak blisko papieża Franciszka.

Strona 1 z 212

NowościDMC Firewall is a Joomla Security extension!