wtorek, Lip 29 2014

1 sierpnia o godz. 20.30 pod pomnikiem Armii Krajowej (ul. Staszica - obok Urzędu Skarbowego) rozpoczną się uroczystości związane z upamiętnieniem brawurowej akcji uwolnienia więźniów (głównie żołnierzy AK więzionych przez Gestapo) z więzienia jasielskiego, która miała miejsce w nocy z 5 na 6 sierpnia 1943 roku. Po projekcji filmu przedstawiającego rozmowę z płk Stanisławem Kostką ps. Dąbrowa, ostatnim żyjącym uczestnikiem akcji „Pensjonat”, wyruszy Jasielski Marsz Wolności (przemarsz ulicami Jasła na Żółków trasą ucieczki więźniów z 1943 roku).

piątek, Lip 25 2014

Najechanie na tył poprzedzającego pojazdu było przyczyną wczorajszego wypadku, do którego doszło w Jaśle. Wskutek zderzenia citroena z mercedesem dwie osoby z obrażeniami trafiły do szpitala. Policjanci ustalili wstępne okoliczności zdarzenia.

środa, Lip 23 2014

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w Umieszczu.  Osobowy mercedes wypadł z jezdni i uderzył w betonowy przepust. Wskutek doznanych obrażeń mężczyzna kierujący samochodem zmarł w szpitalu.

wtorek, Lip 22 2014

Policjanci ustalili wstępne okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej w Jaśle. Kierujący osobowym fordem zasnął za kierownicą i zjechał z drogi. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, które z obrażeniami trafiły do jasielskiego szpitala.

poniedziałek, Lip 21 2014

W dniach 19-20 lipca w parku w Brzyskach odbyły się już kolejne Dni Liwocza. Imprezę poprowadził Witold Odrobina – polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, jeden z twórców radia RMF FM.

Strona 1 z 107

Nowości