poniedziałek, Lis 17 2014

W powiecie jasielskim aż w 7 gminach  wybory na burmistrzów i wójtów rozstrzygnęły się w pierwsze turze, w sześciu z nich wygrali urzędujący w minionej kadencji kandydaci. W trzech gminach będzie dogrywka.

poniedziałek, Lis 17 2014

O fotel burmistrza Jasła w drugiej turze walczyć będą Andrzej Czernecki (Jaślanie) Ryszard Pabian (PiS). Z nieoficjalnych jeszcze wyników wiadomo, że obaj kandydaci zdobyli zbliżoną liczbę głosów, znacznej wyższą od pozostałych kandydatów. Trzecie miejsce zajęła Elwira Musiałowicz Czech, czwarte Tadeusz Górczyk.

sobota, Lis 15 2014

Policjanci z posterunku w Kołaczycach zatrzymali podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego w Brzyskach. Mężczyzna kierując volkswagenem potrącił dwie czternastolatki i uciekł. Jedna z poszkodowanych trafiła do szpitala. Kierowca w chwili zatrzymania miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Początkowo zaprzeczał, że brał udział w wypadku. W obliczu zebranych przez policjantów dowodów przyznał się do winy.

czwartek, Lis 13 2014

Blok operacyjny, nowe budynki, gdzie przeniesione zostaną poradnie i oddział psychiatryczny powstaną w jasielskim szpitalu. Rozbudowa musi zakończyć się do końca 2016 roku. 

środa, Lis 12 2014

Karol Rówiński i Przemysław Surmacz, uczniowie III klasy Gimnazjum nr 1 w Jaśle oraz Aleksandra Sochacka z Przedszkola Miejskiego nr 10 w Jaśle zdobyli pierwsze miejsca w konkursie plastycznym „Legiony to żołnierska nuta…”. Uroczyste wręczenie nagród wraz z otwarciem wystawy odbyło się 12 listopada br. w Jasielskim Domu Kultury.

Strona 1 z 125

Nowości