piątek, Maj 22 2015

Codziennie czuwają nad bezpieczeństwem, gaszą pożary, pomagają ofiarom wypadków drogowych, powodzi, niejednokrotnie narażając swoje życie i zdrowie. Dla jasielskich strażaków ich święto to okazja do podziękowania za ich ofiarną służbę, a także moment odznaczeń i awansów

środa, Maj 20 2015

Policjanci pracowali wczoraj na miejscach dwóch wypadków drogowych. W Jaśle wskutek zderzenia się trzech samochodów, rannych zostało pięć osób. W Osieku Jasielskim po uderzeniu w przydrożny mostek, do szpitala trafił kierowca i dwie pasażerki osobowego audi. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tych zdarzeń.

środa, Maj 20 2015

W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory do zarządów osiedli, w tym wybory na przewodniczących. Spotkania wyborcze odbyły się na wszystkich szesnastu jasielskich osiedlach. W sumie uczestniczyło w nich 1425 osób. Podczas zebrań wybrano 92 członków zarządów osiedli oraz 16 przewodniczących. 11 przewodniczących pozostało niezmienionych.

środa, Maj 20 2015

W dniu 12 maja 2015 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbył się XXIV Turniej Wiedzy o Jaśle dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Jasła. Głównym organizatorem Turnieju jest Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego przy współudziale Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle.

środa, Maj 20 2015

Uchwałę, zezwalającą Miastu Jasłu na zaciągnięcie kredytu długoterminowego w wysokości do 9,9 mln zł, przeznaczonego na pokrycie ewentualnego deficytu budżetowego, podjęli na sesji 18 maja br. jasielscy radni.

Strona 1 z 156

Nowości