czwartek, Lip 02 2015

W poniedziałek zakończyła się pierwsza część projektu obejmującego serię spotkań autorskich z Marcinem Rąpałą – twórcą filmu dokumentalnego: „Antoś – 70 lat po zburzeniu Jasła”, którego mecenasem jest firma Telgam S.A. W trakcie jego trwania zostało zorganizowane kilkanaście spotkań, obejmujących pokazy filmu dla lokalnych społeczności w świetlicach, ośrodkach kultury oraz spotkań motywacyjnych, połączonych z pokazem filmu w szkołach podstawowych, przedszkolach, gimnazjach, oraz liceach na terenie powiatu jasielskiego.

piątek, Cze 26 2015

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Jaśle zakończyli rok akademicki w miłej i uroczystej atmosferze. Były podziękowania dla inspiratorów i organizatorów cotygodniowych wykładów tematycznych, warsztatów, zajęć kulturalno-sportowych, wycieczek i spotkań integracyjnych. Była też część artystyczna i wieczorna biesiada.

piątek, Cze 26 2015

W dniach 25 i 26 czerwca 2015 r. na terenie Powiatu Jasielskiego przeprowadzone zostały ćwiczenia obronne pod kryptonimem „JASŁO 2015”. Tematem ćwiczenia było: „Zgranie powiatowego i gminnych organów kierowania oraz ich ogniw wykonawczych w czasie realizacji zadań operacyjnych w sytuacji zewnętrznego zagrożenia państwa”. Ćwiczeniami kierował starosta jasielski, Franciszek Miśkowicz – przewodniczący Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

piątek, Cze 26 2015

„Z nami bądź piękna w każdym wieku” - to hasło niezmiennie towarzyszy nam podczas realizacji kolejnego cyklu projektu Metamorfoza Wizerunku, który odbył się po raz drugi w Jaśle w Studio Enzo i w Lady Gym. Naszą kolejną kandydatką jest 39-letnia Pani Monika.

czwartek, Cze 25 2015

Przenośne głośniki bezprzewodowe oraz książki otrzymali w tym roku szkolnym najlepsi uczniowie szkół prowadzonych przez Miasto. Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła przyznano siedmiu uczniom ze szkół podstawowych i dziewięciu z gimnazjów. Każdy uzyskał średnią ocen co najmniej 5.0 i ma zachowanie wzorowe.

Strona 1 z 163

Nowości