środa, Sie 27 2014

Do niedawna byli przeciwnikami politycznymi, teraz stali się przyjaciółmi. Przez lata dzieliły ich nieporozumienia i waśnie spowodowane odmiennymi poglądami na zarządzanie miastem. Teraz działają wspólnie, zjednoczyła ich wspólna idea „Samorząd Ponad podziałami” i podjęcie wszelkich działań pod hasłem „Razem zmienimy Jasło”.

poniedziałek, Sie 25 2014

Podkarpaccy policjanci kilkadziesiąt razy dziennie zwracają uwagę na wykroczenia, jakie popełniają rowerzyści. Bardzo wielu spośród nich dziwi się reakcjom policjantów. Są przekonani, że nie złamali przepisów. Wynika to często z ich nieznajomości. Dziś rowerem po drogach legalnie może poruszać się każdy dorosły człowiek, nie jest wymagane żadne przeszkolenie, jedynym uprawnieniem jest posiadanie dowodu osobistego.

niedziela, Sie 24 2014

Wczoraj na terenie MOSiR odbył się III Piknik Rodzinny "Bezpieczne Osiedle". Jest to cykliczna impreza organizowana przez Komitet Opiniujący Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

sobota, Sie 23 2014

Ponad 300 gatunków wina, 40 stanowisk branżowych, 20 producentów polskiego wina, importerzy z winami świata, warsztaty winiarskie, konkursy, dobra muzyka - tak zapowiada się jedna z największych imprez winiarskich w kraju. IX Międzynarodowe Dni Wina już za tydzień w Jaśle.

sobota, Sie 23 2014

Husarię, ułanów, wojsko współczesne można było podziwiać podczas militarnego weekendu (15-17 sierpnia) w Jaśle, kiedy odbyły się wojewódzkie obchody święta Wojska Polskiego oraz V Memoriał Kawaleryjski mjr H. Dobrzańskiego „Hubala”

Strona 1 z 111

Nowości


mdw podstrona