niedziela, Kwi 26 2015

Dziś przypada 650. rocznica nadania praw miejskich Jasłu. W ramach obchodów jubileuszowych o godz. 17. w kościele ojców Franciszkanów odbył się koncert jubileuszowy w wykonaniu Zespołu Instrumentów Historycznych „Risonanza”. Zaprezentowano m.in. utwory Bacha, Haendla, Vivaldeigo.

poniedziałek, Kwi 27 2015

Już od 5. maja rusza w Naszym Klubie Szkoła Rodzenia PRO LADY i nowe zajęcia dla Kobiet Ciężarnych MAMA +

sobota, Kwi 25 2015

Po inwestycjach w kanalizację, wodociągi przyszedł czas na zadbanie o powietrze. Związek Gmin Dorzecza Wisłoki pozyskał pieniądze na stworzenie planu gospodarki niskoemisyjnej.

czwartek, Kwi 23 2015

Budowa hali Podkarpackiego Centrum Sportów Walki w Jaśle wraz z nową infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu została przyjęta do planu dofinansowania w ramach realizacji Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Podkarpackiego. Ostateczną decyzję o dofinansowaniu zadania, ujętego w programie wojewódzkim, podejmie minister na podstawie wniosku inwestycyjnego, który należy złożyć do Ministerstwa Sportu i Turystyki do końca maja tego roku.

czwartek, Kwi 23 2015

Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło dziś w Kołaczycach. Osobowa honda zjechała z jezdni do przydrożnego rowu i dachowała. Samochodem kierował, w czasie wolnym od służby, funkcjonariusz jasielskiej komendy. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Strona 1 z 151

Nowości