niedziela, Sie 02 2015

Energia odnawialna to nie tylko dbanie o środowisko i konieczność zastępowania coraz mniej opłacalnego w Polsce węgla, ale też korzystny dla każdego interes - przekonywał podczas spotkania w miejscowości Umieszcz w powiecie jasielskim Mieczysław Kasprzak, poseł PSL.

czwartek, Lip 30 2015

Przy Środowiskowym Domy Samopomocy w Nowym Żmigrodzie niebawem powstanie ogród. Nie ze względów wizualnych, ale leczniczych dla osób, które tam przebywają.

wtorek, Lip 28 2015

Policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku w Kołaczycach w powiecie jasielskim. W zderzeniu skody z samochodem ciężarowym zginęły trzy osoby, dwie zostały ranne. Droga krajowa nr 73 (relacji Pilzno - Jasło) jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy dla samochodów osobowych, ciężarowe muszą czekać na odblokowanie drogi.

wtorek, Lip 28 2015

Farsa, to za mało powiedziane - tak można krótko podsumować przebieg wczorajszej sesji RPJ. Starosta F.Miśkiewicz przeszedł samego siebie, radni PiS zarzucali przewodniczącemu Rady G.Persowi, że manipuluje ich wnioskami i opinią publiczną, a radni PSPP uznali, że wypowiedziano im koalicję.

wtorek, Lip 28 2015

Sąd Rejonowy w Jaśle jeszcze raz rozpatrzy sprawę policjanta jasielskiej komendy. Tak zdecydował Sąd Okręgowy w Krośnie. W pierwszym procesie sąd w Jaśle warunkowo umorzył postępowanie na okres próby przez jeden rok.

Strona 1 z 167

Nowości