poniedziałek, 27 styczeń 2020 21:16

Subtelnie mówię F*CK

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Książka tak popularna, że chyba nie trzeba jej przedstawiać. Zaintrygowana tytułem, który przemówił do mnie błyskawicznie, sięgnęłam po nią z dobrze mi znanym uczuciem podekscytowania, które pojawia się za każdym razem, na widok nowej i intrygującej lektury. Moja pierwsza myśl: “Może w końcu nauczę się, jak przestać się przejmować opinią innych osób na mój temat?”. Dwie minuty później, już byłam poza księgarnią, trzymając w rękach książkę z mocno pomarańczową okładką.

Jesteście ciekawi, jaka była moja pierwsza myśl po przeczytaniu ostatniego zdania książki? FUCK! I nie, nie dlatego, że autor nadużywał tego słowa w książce albo dlatego, że doświadczyłam intelektualnego orgazmu. Wręcz przeciwnie! Po prostu byłam trochę rozczarowana i czułam niedosyt, bo oczekiwałam czegoś więcej po tej rozsławionej lekturze, reklamowanej jako światowy bestseller New York Times. Nie mam zamiaru zabierać się za jej recenzję, bo jestem pewna, że w Internecie znajdziesz ich mnóstwo, ale zebrałam dla Ciebie 11 ciekawych smaczków z tej książki do przemyślenia i ewentualnego wcielenia w życie.
 

_________________

Kim jest Jaślanka na emigracji?

Gosia, znana w sieci jako MoreThanMyPassion, 30-letnia kreatywna dusza, która udowadnia, jak spełniać swoje marzenia.

Kilka miesięcy po otrzymaniu tytułu mgr Psycholog na UJ, postanowiła spełniać swoje marzenie o zagranicznej karierze marketingowej i przeprowadziła się do Londynu. Tam przez 5 lat zdobywała doświadczenie w marketingu skierowanym do kobiet (branża beauty), pracując dla wielkich korporacji. 

Po urodzeniu córeczki, która była największym marzeniem do spełnienia, postanowiła po raz kolejny wyjść poza strefę komfortu i wraz z rodziną przeprowadziła się do Hiszpanii, gdzie odkryła swoją życiową misję do spełnienia. 

W każdy projekt angażuje się całym sercem i udowadnia, że wszystko jest możliwe, jeśli damy z siebie wszystko, nie zapominając przy tym, jak istotny jest samorozwój i spełnianie się w życiu.

Czytany 2264 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 styczeń 2020 21:22

Brak uprawnień do wysłania komentarza

DMC Firewall is a Joomla Security extension!