sobota, Wrz 23 2017

Czasem mimozami się zaczyna czasem nie, ale najważniejsze, jak zaczyna się w naszych sercach. Słuchając Czesława Niemena żaden deszcz i niepogoda się nie liczy. Zapraszamy do wspólnego słuchania, od razu robi się cieplej.

sobota, Wrz 16 2017

Dziwny jest ten świat … nic dodać nic ująć. „lecz mocno wierzę w to, że ludzi dobrej woli jest więcej…” Nic dodać, nic ująć. Można tego słuchać bez przerwy i nigdy się nie znudzi. I nigdy nie traci nic ze swojego przesłania. Do dobrze czy źle? Zapraszamy do wspólnego słuchania...

sobota, Wrz 02 2017

Karolina Artymowicz - Ptaki

Napisane przez Opublikowano w Hit dnia

Ja nie chcę pokrywać kosztów migracji tych ptactw, bo kto będzie łaskaw popilnować ich gniazd – śpiewa Karolina Artymowicz. Jak sama przyznaje, każdy może po swojemu interpretować słowa piosenki. Dla niej, była to oczyszczająca spowiedź. A jak Wy to czujecie? Posłuchajmy razem

piątek, Cze 02 2017

Po co? Co za pytanie! Jest pięknie, nie narzekaj! Jak nie jak tak! Jesteśmy przekonani, że najnowszy utwór Kayah feat. Idan Raichel "Po co" wprowadzi Was w dobry nastrój i da niezłego kopa na przód :-) Posłuchajcie z nami!

niedziela, Maj 28 2017

Ewa Farna - Cicho

Napisane przez Opublikowano w Hit dnia

27 maja w Operze Leśnej w Sopocie Ewa Farna świętowała jubileusz 10-lecia. Koncert odbył się w ramach Polsat SuperHit Festiwalu. Przypomnijmy dzisiaj jeden najpopularniejszych kawałków tej najmłodszej w Polsce piosenkarki „jubilatki”

Strona 1 z 210

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd