czwartek, Sty 09 2020 0 komentarz
Jak zaplanować rok?

Gdyby kilka lat temu ktoś przeszczepił mi do głowy całą wiedzę na temat planowania, organizowania

niedziela, Paź 29 2017

Singiel zespołu Sebastian Riedel & Cree "Na dnie Twojego serca" to piękna bluesowo-rockowa ballada, która opowiada o miłości i o tym, jak wszyscy jej pragniemy. Utwór jest zdecydowanie spokojniejszy i bardziej nastrojowy niż single z poprzedniego albumu zespołu. Za tekst i muzykę odpowiedzialny jest Sebastian Riedel. Przy komponowaniu utworu pomagał mu Sylwester Kramek. Wzruszający teledysk do piosenki został nakręcony w Pałacu Kotulińskich w Czechowicach-Dziedzicach.

sobota, Wrz 23 2017

Czasem mimozami się zaczyna czasem nie, ale najważniejsze, jak zaczyna się w naszych sercach. Słuchając Czesława Niemena żaden deszcz i niepogoda się nie liczy. Zapraszamy do wspólnego słuchania, od razu robi się cieplej.

sobota, Wrz 16 2017

Dziwny jest ten świat … nic dodać nic ująć. „lecz mocno wierzę w to, że ludzi dobrej woli jest więcej…” Nic dodać, nic ująć. Można tego słuchać bez przerwy i nigdy się nie znudzi. I nigdy nie traci nic ze swojego przesłania. Do dobrze czy źle? Zapraszamy do wspólnego słuchania...

sobota, Wrz 02 2017

Karolina Artymowicz - Ptaki

Napisane przez Opublikowano w Hit dnia

Ja nie chcę pokrywać kosztów migracji tych ptactw, bo kto będzie łaskaw popilnować ich gniazd – śpiewa Karolina Artymowicz. Jak sama przyznaje, każdy może po swojemu interpretować słowa piosenki. Dla niej, była to oczyszczająca spowiedź. A jak Wy to czujecie? Posłuchajmy razem

poniedziałek, Maj 21 2018

Po co? Co za pytanie! Jest pięknie, nie narzekaj! Jak nie jak tak! No to słuchamy razem i łapiemy chwilę.  Kayah feat. Idan Raichel "Po co" daje niezłego kopa na przód :-) Posłuchajcie z nami!

Strona 1 z 210

DMC Firewall is a Joomla Security extension!