niedziela, Kwi 30 2017

Whitney Houston - I'm Every Woman

Napisane przez Opublikowano w Hit dnia

Wszystko jest w nas, tego nie trzeba chyba udowadniać, tylko by okazji do pokazania tego nam nie brakowało. Miłego weekendu Kochani!

wtorek, Kwi 25 2017

Wyśmienity cover utworu Breakout „W co mam wierzyć”, w oryginalnej wersji, dzieło Tadeusza Nalepy z 1971 roku, śpiewała Mira Kubasińska. Niedawno usłyszeliśmy utwór w filmie „Sztuka Kochania”, opowiadającej o życiu słynnej ginekolog Michalinie Wisłockiej. Jej poradnik o miłości „Sztuka Kochania” podbił ówczesny rynek księgarski i zrewolucjonizował seksualność PRL-u. „W co mam wierzyć” w nowej odsłonie śpiewa Ania Rusowicz z zespołem Mitch & Mitch. Posłuchajmy razem!

piątek, Kwi 14 2017

Niech mówią, że to nie jest miłość. Tekst Zbigniew Książek, muzyka Piotr Rubik, rok powstania 2005, wykonanie oryginalne: Olga Szomańska, Przemysław Branny.

poniedziałek, Mar 13 2017

Początki tygodnia bywają ciężkie, nie da się ukryć… Ale warto dążyć do zmiany tego stanu i otaczać się przyjemnymi rzeczami, które pozytywnie wpłyną na nasz nastrój, jak np. optymistyczne piosenki. I właśnie dlatego zachęcamy do posłuchania dzisiejszego hitu dnia „Don’t Worry Be Happy”, który przekona Was, że nie warto się zamartwiać. Trzymajcie się cieplutko! 

niedziela, Lut 05 2017

Przywitajmy niedzielny poranek razem z niezapomnianą i niepowtarzalną  Whitney Houston. Miłego dnia Wszystkim! 

Strona 1 z 209

DMC Firewall is a Joomla Security extension!