poniedziałek, Mar 13 2017

Początki tygodnia bywają ciężkie, nie da się ukryć… Ale warto dążyć do zmiany tego stanu i otaczać się przyjemnymi rzeczami, które pozytywnie wpłyną na nasz nastrój, jak np. optymistyczne piosenki. I właśnie dlatego zachęcamy do posłuchania dzisiejszego hitu dnia „Don’t Worry Be Happy”, który przekona Was, że nie warto się zamartwiać. Trzymajcie się cieplutko! 

niedziela, Lut 05 2017

Przywitajmy niedzielny poranek razem z niezapomnianą i niepowtarzalną  Whitney Houston. Miłego dnia Wszystkim! 

sobota, Gru 31 2016

Piersi - Bałkanica

Napisane przez Opublikowano w Hit dnia

„Będzie zabawa, będzie się działo” – tak właśnie można z wyprzedzeniem podsumować sylwestrową noc. Na rozgrzewkę proponujemy „Bałkanicę”, piosenkę, którą z pewnością jeszcze nie raz dzisiaj usłyszycie. Szampańskiej zabawy Kochani… i do zobaczenia w 2017 roku!

niedziela, Gru 25 2016

"A nadzieja znów wstąpi w nas. Nieobecnych pojawią się cienie. Uwierzymy kolejny raz, W jeszcze jedno Boże Narodzenie. I choć przygasł świąteczny gwar, Bo zabrakło znów czyjegoś głosu, Przyjdź tu do nas i z nami trwaj, Wbrew tak zwanej ironii losu."

piątek, Gru 23 2016

Roy Orbison - Pretty Paper

Napisane przez Opublikowano w Hit dnia

I jak tam Kochani, prezenty czekają już grzecznie pod choinką? Torebki ozdobne i świąteczne pudełka przychodzą nam zawsze z pomocą w ostatniej chwili… ale to samodzielnie zapakowany i ozdobiony prezent ucieszy obdarowywaną osobą najbardziej! Jeśli więc pakowanie podarunków jeszcze przed Wami, to posłuchajcie naszej dzisiejszej muzycznej propozycji „Pretty Paper”.

Strona 1 z 208

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd