piątek, Cze 02 2017

Po co? Co za pytanie! Jest pięknie, nie narzekaj! Jak nie jak tak! Jesteśmy przekonani, że najnowszy utwór Kayah feat. Idan Raichel "Po co" wprowadzi Was w dobry nastrój i da niezłego kopa na przód :-) Posłuchajcie z nami!

niedziela, Maj 28 2017

Ewa Farna - Cicho

Napisane przez Opublikowano w Hit dnia

27 maja w Operze Leśnej w Sopocie Ewa Farna świętowała jubileusz 10-lecia. Koncert odbył się w ramach Polsat SuperHit Festiwalu. Przypomnijmy dzisiaj jeden najpopularniejszych kawałków tej najmłodszej w Polsce piosenkarki „jubilatki”

niedziela, Kwi 30 2017

Whitney Houston - I'm Every Woman

Napisane przez Opublikowano w Hit dnia

Wszystko jest w nas, tego nie trzeba chyba udowadniać, tylko by okazji do pokazania tego nam nie brakowało. Miłego weekendu Kochani!

wtorek, Kwi 25 2017

Wyśmienity cover utworu Breakout „W co mam wierzyć”, w oryginalnej wersji, dzieło Tadeusza Nalepy z 1971 roku, śpiewała Mira Kubasińska. Niedawno usłyszeliśmy utwór w filmie „Sztuka Kochania”, opowiadającej o życiu słynnej ginekolog Michalinie Wisłockiej. Jej poradnik o miłości „Sztuka Kochania” podbił ówczesny rynek księgarski i zrewolucjonizował seksualność PRL-u. „W co mam wierzyć” w nowej odsłonie śpiewa Ania Rusowicz z zespołem Mitch & Mitch. Posłuchajmy razem!

piątek, Kwi 14 2017

Niech mówią, że to nie jest miłość. Tekst Zbigniew Książek, muzyka Piotr Rubik, rok powstania 2005, wykonanie oryginalne: Olga Szomańska, Przemysław Branny.

Strona 1 z 209

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd