poniedziałek, Lip 16 2018

Jeszcze tylko przez 10 dni w MalGalerii II oglądnąć można wystawę fotografii pt. "Adventures in Wonderland", którego autorką jest pochodząca z Sędziszowa Małopolskiego Urszula Kaczor.

poniedziałek, Lip 16 2018

Pszczółka Maja, Gucio i Tekla, a także Smerfy i Piraci – to bohaterowie ubiegłotygodniowych Wakacyjnych Spotkań Artystycznych, które miały miejsce na osiedlach: Mickiewicza, Gamrat i Śródmieście. Dzieci bawili animatorzy z katowickiej Agencji Artystycznej Prym Art. Tegoroczne imprezy poprowadzą także animatorzy z nowosądeckiego Art Cinema oraz Studia Fama z Latoszyna wraz z instruktorami z Jasielskiego Domu Kultury.

wtorek, Lip 10 2018

W poniedziałek 9 lipca br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle za sprawą autorów książki „Średniowieczne korzenie Polski” udaliśmy się w pełną historycznych faktów, tajemnic i anegdot podróż w czasie do początków polskiej państwowości.

wtorek, Lip 10 2018

W piątek 6 lipca br. Polskie Towarzystwo Numizmatyczne Oddział w Jaśle im. dr Stanisława Kadyiego w Muzeum Regionalnym w Jaśle zorganizowali wystawę, którą można będzie oglądać do 31 sierpnia br. Wystawa pod hasłem „45 lecie Jasielskich Numizmatyków w 100. rocznicę Odzyskania Niepodległości”.

sobota, Lip 07 2018

XV Międzynarodowy Festiwal Folkloru Karpat Trzcinica 2018. Niedziela 8 lipca.,stadion przy starym kościele w Trzcinicy.

Strona 1 z 172

NowościOur website is protected by DMC Firewall!