piątek, Kwi 28 2017

PASS – to badanie zachowań z którymi stykamy się każdego dnia. To również tytuł spektaklu słowno – muzyczno – tanecznego w wykonaniu młodych aktorów gorlickiego Teatru Ergo, który odbył się w czwartek, 27 kwietnia w Jasielskim Domu Kultury.

piątek, Kwi 28 2017

26 kwietnia 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie odbył się XXV Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Organizatorami Konkursu była Gmina Skołyszyn oraz GOKiCz w Skołyszynie.

wtorek, Kwi 25 2017

Od 1 maja startuje II edycja miejskiego konkursu fotograficznego „Jasło FOTOEye”. Jego celem jest przedstawienie w ciekawy i atrakcyjny sposób walorów miasta. Laureaci w kategorii zdjęcie roku otrzymają: 1500 zł – I miejsce, 1000 zł – II miejsce, 750 zł – III miejsce oraz dodatkowo w tym roku 5 wyróżnień – po 200 zł. Na kolejnych zwycięzców co miesiąc czekają nagrody pieniężne - 100 zł oraz miejskie zestawy promocyjne.

wtorek, Kwi 25 2017

Czy tygrys może wieść zupełnie niecodzienny tryb życia? Być potulny, tryskający humorem od ucha do ucha i ciekawy świata? Ten literacki – oczywiście! Przekonali się o tym najmłodsi, którzy poznali pewnego nietuzinkowego wielkiego kota oraz autora jego zabawnych perypetii.

czwartek, Kwi 20 2017

Od kilku lat biblioteki oraz inne instytucje edukacyjne włączają się do akcji społeczno-edukacyjnej „Żonkile” organizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, która upamiętnia powstanie w getcie warszawskim. W tym roku także Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle włączyła się w tę ogólnopolską akcję.

Strona 1 z 136

NowościOur website is protected by DMC Firewall!