środa, Cze 21 2017

Tydzień głośnego czytania to idealny czas do dostarczania dzieciom okazji do kształtowania postaw czytelniczych oraz wzbogacania pomysłowości dziecka i pobudzania twórczej wyobraźni poprzez obcowanie z książką.

wtorek, Cze 20 2017

19 czerwca 2017 r. w Dyskusyjnym Klubie Książki „Liberatorium” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle rozmawialiśmy o książce  Herbjorg Wassmo „Księga Diny”.

wtorek, Cze 20 2017

14 czerwca 2017 r. ulicami miasta Jasła przeszedł barwny korowód jasielskich Żaków. W tym dniu młodzież ze szkół gimnazjalnych oraz gimnazjalnych przejęła klucze do miasta oraz powiatu jasielskiego.

poniedziałek, Cze 19 2017

Zespół R-Revolution, działający przy Jasielskim Domu Kultury zdobył III miejsce w XI Wojewódzkim Przeglądzie Tanecznym "Roztańczona Wiosna" w kategorii „formy współczesne”. Konkurs organizowany przez Miejsko – Gminny Dom Kultury im. Franciszka Kotuli w Głogowie Małopolskim odbył się 18 czerwca br.

poniedziałek, Cze 19 2017

Bardzo dobrze spisali się młodzi recytatorzy związani z Jasielskim Domem Kultury na XIX Ogólnopolskim Festiwalu Słowa, który odbywał się od 15 do 17 czerwca br. w Lubaczowie. Reprezentanci Jasła zdobyli dwie nagrody i dwa wyróżnienia. Nagrodzona została także ich instruktorka i opiekunka Helena Gołębiowska, zastępca dyrektora JDK.

Strona 1 z 143

NowościDMC Firewall is a Joomla Security extension!