poniedziałek, Sie 21 2017

„Akcja Pensjonat”, film produkcji krośnieńskiej Telewizji Obiektyw, zdobył III nagrodę dla najlepszego filmu dokumentalnego na 5. Zamojskim Festiwalu Filmowym „Spotkania z Historią”. Statuetkę „Zamość Perła renesansu” oraz pamiątkowy dyplom odebrał z rąk organizatorów festiwalu Bogdan Miszczak, producent filmu i właściciel TV Obiektyw.

poniedziałek, Sie 14 2017

W niedzielę (13 sierpnia) na łąkach hubalowych odbył się memoriał kawaleryjski Majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Wśród przygotowanych atrakcji znalazł się konkurs władania szablą i lancą konno oraz widowisko historyczne „Munduru nie zdejmę, broni nie złożę…”.

piątek, Sie 11 2017

Od nabożnych i subtelnych pieśni, po radosne wychwalanie Pana. Niezwykłym programem „Laudario di Cortona” rozpoczął się wczoraj Kromer Biecz Festival. Gwiazdą koncertu inauguracyjnego był jeden z najznakomitszych światowych zespołów muzyki średniowiecznej - Ensemble Micrologus.

czwartek, Sie 10 2017

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła prace nad akwizycją Partnerów do trzeciej już edycji Akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która w tym roku odbędzie się w dniach 6-8 października 2017.

wtorek, Sie 08 2017

Koncerty w cennych zabytkach, czołówka światowych i polskich wykonawców, niezwykła atmosfera „polskiego Carcassone”. Urokliwy Biecz o średniowiecznych korzeniach oraz nowy dyrektor artystyczny wydarzenia Arkadiusz Bialic zapraszają na 3. edycję Kromer Biecz Festival (10-13 sierpnia 2017 roku).

Strona 1 z 147

NowościDMC Firewall is a Joomla Security extension!