Akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

  • czwartek, Sie 10 2017
  • Napisane przez  /dr/
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła prace nad akwizycją Partnerów do trzeciej już edycji Akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która w tym roku odbędzie się w dniach 6-8 października 2017.

Zachęcamy do aktywnego włączenia się do akcji „Polska. Zobacz Więcej – weekend za pół ceny”, której celem jest prezentacja polskiej oferty turystycznej oraz zachęcenie Polaków do korzystania z oferty turystycznej na terenie kraju w okresie poza głównym sezonem turystycznym.

Podmioty mogą zgłaszać swoje oferty do 28 sierpnia br. Na początku września, po weryfikacji zgłoszonych ofert, rozpocznie się kampania promocyjna wśród turystów.

Akcja ta odbędzie się w okresie od godz. 17.00 w dniu 6.10.2017 r. i potrwa do godz. 23:59 w dniu 8.10.2017 r.

Obiekty, które włączą się do pilotażowej akcji promowane będą na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Partnerami akcji mogą być podmioty dysponujące obiektami turystycznymi lub świadczące usługi turystyczne. Założeniem akcji jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach akcji na terenie całego kraju.

Aby wziąć udział w akcji należy zaakceptować regulamin i przekazać ofertę promocyjną. Poniżej zamieszczamy regulamin udziału w akcji. Formularz rejestracyjny dla podmiotów dostępny jest na stronie internetowej https://polskazobaczwiecej.pl/formularz-dodawania-obiektow.

Więcej informacji na temat akcji można uzyskać pod numerem tel.: (22) 536 70 98, (22) 536 70 53.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Kultura

Dodaj komentarz

NowościOur website is protected by DMC Firewall!