Skorzystaj z bezpłatnej czytelni internetowej IBUK Libra

  • wtorek, Lut 20 2018
  • Napisane przez  MBP w w Jaśle
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle wspólnie z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie oraz bibliotekami publicznymi województwa podkarpackiego wykupiła na kolejny rok dostęp do wybranych publikacji elektronicznych w czytelni on-line IBUK Libra. Dostęp aktywny jest od 2 lutego 2018 r. do 1 lutego 2019 r.

Serwis IBUK Libra to pierwsza w Polsce czytelnia online w której znajdują się zarówno podręczniki akademickie i naukowe jak również literatura beletrystyczna. Czytelnia IBUK Libra będzie dostępna na wszystkich komputerach w Bibliotece Głównej oraz filiach MBP w Jaśle.

Czytelnicy MBP w Jaśle, po otrzymaniu w bibliotece kodu PIN, będą mieli możliwość korzystania z czytelni on-line z komputera domowego, tabletu czy telefonu. Po zalogowaniu się na osobiste konto My IBUK i wpisaniu kodu, użytkownik uzyska dostęp do wykupionych zasobów IBUK Libra.

Wszystkie PINY aktywne do lutego 2018 zostały przedłużone na kolejny rok i czytelnicy, którzy taki PIN otrzymali nie muszą pobierać nowych pinów.

Bezpłatne kody dostępu do czytelni IBUK Libra do odbioru we wszystkich placówkach Biblioteki: Czytelnia Główna, Wypożyczalnia dla Dorosłych – ul. Kołłątaja 1, Filia nr 1 – ul. Sobniowska 34, Filia nr 2 – ul. Kopernika 8 oraz Filia nr 3 – ul. Szopena 22.

Czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle mogą także otrzymać hasło do logowania, wysyłając prośbę o wydanie PIN-u na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając swoje imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej. E-mailem zwrotnym zostanie podany PIN do logowania do wirtualnej czytelni.

Informacji o IBUK Libra udziela:

Katarzyna Koczwara
tel. 13 446 26 02 wew. 41 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

MBP w Jaśle

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Kultura

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

NowościDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd