Zaproszenie do udziału w Konkursie Fotograficznym „Jasło - Moje Miasto”

  • środa, Wrz 19 2018
  • Napisane przez  SMJiRJ i MDK w Jaśle
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę
Jedna z prac z ub. lat, autorka - Bożena Janiszewska Jedna z prac z ub. lat, autorka - Bożena Janiszewska

W tym roku obchodzimy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku z tym ważnym wydarzeniem Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają do udziału w kolejnym Konkursie Fotograficznym „Jasło - Moje Miasto”.

Mile widziane są prace wszystkich młodych i starszych pasjonatów fotografii z Jasła i i regionu. Tegoroczna XXIV edycja nosi tytuł: „JASIELSKIE ŚLADY WALK O NIEPODLEGŁOŚĆ”

Organizatorom zależy na tym, aby uczestnicy ukazali różne miejsca związane z dążeniami jaślan do odzyskania niepodległości w sposób ciekawy i oryginalny. Zachęcamy do twórczej pracy i do wykreowania własnych, autorskich wizji takich upamiętnionych „śladów walk o niepodległość”.

Zapraszamy wszystkich fotografujących do uczestnictwa w konkursie i do zaprezentowania swoich prac. Oprócz treści ważna będzie również forma indywidualnego ujęcia autora zdjęć, jego pomysł i spojrzenie na temat.

Szczegóły dotyczące XXIV Konkursu Fotograficznego „Jasło - Moje Miasto” - znajdują się w jego regulaminie  (do pobrania w załączniku).

SMJiRJ i MDK w Jaśle

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Opublikowano w Kultura
Pobierz załącznik:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

NowościOur website is protected by DMC Firewall!