„Mężczyzna idealny”. Kolejny spektakl za nami

  • niedziela, Paź 28 2018
  • Napisane przez  JDK
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę
„Mężczyzna idealny”. Kolejny spektakl za nami fot. Jadwiga Steliga

„Mężczyzna idealny” to tytuł czwartego z kolei spektaklu wystawionego w Jasielskim Domu Kultury w ramach tegorocznych, X Jesiennych Spotkań z Teatrem w Jaśle.

Komedię Andrzeja Pacuły w reżyserii Stefana Friedmana zebrana w JDK publiczność miała okazję obejrzeć w czwartkowy wieczór, 25 października br. Wystąpili: Adrianna Biedrzyńska, Artur Dziurman, Michał Milowicz i Maciej Damięcki.

Wcześniej jasielscy miłośnicy teatru mogli rozerwać się oglądając zabawną komedię pomyłek „Alibi od zaraz” (7 października), niezapomniane postaci m.in. radiowej „Powtórki z rozrywki”: Panią Elizę, Pana Sułka i gajowego Maruchę w zatytułowanej „Kocham Pana Panie Sułku” scenicznej wersji słuchowisk Jacka Janczarskiego (15 października) oraz podziwiać niewiarygodny kunszt aktorski Andrzeja Seweryna, który na scenie JDK wystąpił w monodramie „Wokół Szekspira” (22 października).

Kolejnymi przedstawieniami w ramach jubileuszowych, X Spotkań z Teatrem w Jaśle, których partnerami są: Miasto Jasło, PGNiG oraz LOTOS SA będą dwa spektakle, z którymi do Jasła przyjedzie krakowski Teatr STU: kabaret filozoficzny „Wariacje Tischnerowskie” (5 listopada) i dramat „Wyzwolenie” (13 listopada), a - na zakończenie - balet „Carmen i Szeherezada” (1 grudnia), w wykonaniu artystów Lwowskiego Baletu.

JDK - st

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Opublikowano w Kultura

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

NowościOur website is protected by DMC Firewall!