„Jasło - Moje Miasto” - przypomnienie o konkursie fotograficznym

  • środa, Gru 05 2018
  • Napisane przez  /dr/
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę
Jedna z prac z ub. lat, autorka - Bożena Janiszewska Jedna z prac z ub. lat, autorka - Bożena Janiszewska

W związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają do udziału w kolejnym Konkursie Fotograficznym „Jasło - Moje Miasto”.

Mile widziane są prace wszystkich młodych i starszych pasjonatów fotografii z Jasła i i regionu. Tegoroczna XXIV edycja nosi tytuł:

„JASIELSKIE ŚLADY WALK O NIEPODLEGŁOŚĆ”

Organizatorom zależy na tym, aby uczestnicy ukazali różne miejsca związane z dążeniami jaślan do odzyskania niepodległości w sposób ciekawy i oryginalny. Zachęcamy do twórczej pracy i do wykreowania własnych, autorskich wizji takich upamiętnionych „śladów walk         o niepodległość”.

Zapraszamy wszystkich fotografujących do uczestnictwa w konkursie i do zaprezentowania swoich prac, które można składać do 20 grudnia do MDK. Oprócz treści ważna będzie również forma indywidualnego ujęcia autora zdjęć, jego pomysł i spojrzenie na temat. Szczegóły dotyczące XXIV Konkursu Fotograficznego „Jasło - Moje Miasto” znajdują się w jego regulaminie - do pobrania w załączniku.

SMJiRJ i MDK w Jaśle

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Kultura
Pobierz załącznik:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

NowościDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd