piątek, Gru 30 2016

„Wydaje Ci się, że to takie szczęście korzystać ze specjalnego miejsca parkingowego tuż przy wejściu. Mogę Cię zapewnić, że nie chciałbyś być na moim miejscu. Gdybym mógł, wolałbym zaparkować dalej i przejść się kilka kroków”.

niedziela, Gru 11 2016

Po raz pierwszy zorganizowany został Powiatowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Była to okazja do spotkania się, radosnej zabawy, w której wzięły udział osoby niepełnosprawne skupione w różnych organizacjach.

środa, Paź 19 2016

Wszystkich tych, którzy dbają o dobrą sylwetkę, a przy okazji chcieliby zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka zapraszamy w sobotę, 22. października od godziny 16:00 do hali jasielskiego MOSiRu na trzygodzinny, Charytatywny maraton Zumba & Piloxing.

poniedziałek, Paź 10 2016

Bardzo często zasiłek pielęgnacyjny mylony jest z dodatkiem pielęgnacyjnym, chociaż są to dwa różne świadczenia. Na czym polegają różnice: komu należą się te świadczenia i kto je wypłaca?

czwartek, Wrz 29 2016

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jaśle informuje że istnieje możliwość ponownego ubiegania się o dofinansowanie ze środków PFRON do likwidacji barier architektonicznych, technicznych i w komunikowaniu się oraz uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym osób niepełnosprawnych i ich opiekunów w 2016 roku.

Strona 1 z 19

NowościOur website is protected by DMC Firewall!