niedziela, Cze 11 2017

Kilka godzin fantastycznej zabawy na świeżym powietrzu w towarzystwie koleżanek i kolegów, nauczycieli oraz zaproszonych gości. Tak wyglądał kolejny, 14. już „Piknik na 5!” zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle.

piątek, Kwi 14 2017

O tym, że we wrześniu przebiegłem maraton wie już “pół” Facebooka i połowa czytelników bloga :). To czego nie wiecie, to dlaczego tak mi na tym zależało. No dobra… niektórzy z Was pewnie już wiedzą, jeśli czytali mój emocjonalny list do Pata Flynna. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to zapraszam Cię do lektury jego rozbudowanej, polskiej wersji poniżej.

Moja historia ma niewiele wspólnego z oszczędzaniem (chociaż na jej końcu spróbuję Cię przekonać, że jednak trochę ma). Wiem jednak, że gdzieś tam w Polsce są osoby, dla których może być ona inspirująca i którym w trudnych chwilach może dać nadzieję, że wszystko da się zrobić, jeśli tylko bardzo tego chcemy. Nawet, jeśli osiągnięcie celu wydaje nam się w danej chwili niemożliwe, to warto wytyczyć sobie drogę i uczynić przynajmniej pierwsze kroki w obranym kierunku. Krok po kroku do przodu i ani się obejrzysz, a będziesz coraz szybciej zbliżać się do celu.

Cały tekst na jakoszczedzacpieniadze.pl

czwartek, Kwi 06 2017

Trzydzieścioro uczniów ze Specjalnych Ośrodków Szkolno - Wychowawczych w: Dębicy, Frysztaku, Krośnie, Lesku, Strzyżowie, Szymbarku i Jaśle wystąpiło w X Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim, który odbył się we wtorek, 4 kwietnia br., w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle. Wszyscy zostali nagrodzeni.

piątek, Gru 30 2016

„Wydaje Ci się, że to takie szczęście korzystać ze specjalnego miejsca parkingowego tuż przy wejściu. Mogę Cię zapewnić, że nie chciałbyś być na moim miejscu. Gdybym mógł, wolałbym zaparkować dalej i przejść się kilka kroków”.

niedziela, Gru 11 2016

Po raz pierwszy zorganizowany został Powiatowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Była to okazja do spotkania się, radosnej zabawy, w której wzięły udział osoby niepełnosprawne skupione w różnych organizacjach.

Strona 1 z 19

NowościOur website is protected by DMC Firewall!