poniedziałek, 05, listopad 2018 11:46

Projekt „Odnawialne źródła energii na terenie Miasta Jasła” otrzymał dofinansowanie ze środków zewnętrznych. Tym samym na pięciu kolejnych budynkach miejskich pojawią się instalacje fotowoltaiczne. Wartość realizowanej przez Miasto inwestycji wynosi blisko 1 mln złotych, a dofinansowanie ponad 670 tys. złotych.

poniedziałek, 29, październik 2018 19:52

Skuteczny marketing miejsc jest jak dobra kongresowa prelekcja: musi być naturalna i autentyczna – tezę tę udowodnili leśniczy występujący podczas pierwszego dnia VIII Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. Podczas prezentacji, która podbiła serca uczestników wydarzenia, pokazali jak w atrakcyjny i spontaniczny sposób prowadzić komunikację w mediach społecznościowych.

sobota, 27, październik 2018 08:57

Muzeum Regionalne w Jaśle serdecznie zaprasza do obejrzenia trzech zbliżających się wystaw. Każda z nich przedstawia inną historię, która może zainteresować właśnie Ciebie.

wtorek, 18, wrzesień 2018 15:19

W nowej kadencji PiS prawdopodobnie nie będzie miało radnych miejskich. Wygląda na to, że nie wystawi też swojego kandydata na burmistrza miasta.

piątek, 14, wrzesień 2018 11:09

W setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości Miasto Jasło zachęca swoich mieszkańców do włączenia się w upamiętnienia tego Jubileuszu i posadzenie drzewka. Drzewka będzie można otrzymać w zamian za 100 plastikowych nakrętek - 6 października na jasielskim rynku.

niedziela, 19, sierpień 2018 19:36

Uroczystości patriotyczne rozpoczęły się mszą świętą w Sanktuarium Antoniańskim. Po niej licznie zebrani uczestnicy przeszli pod obiekt jasielskiego budynku dawnego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” - obecnego kina JDK oraz Miejskiego Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej. Tam, na zewnętrznej ścianie, odsłonięta została tablica upamiętniającą jaślan walczących w latach 1914-1922 o niepodległość Ojczyzny, ufundowana przez Miasto Jasło z inicjatywy Stowarzyszenia Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego. Odsłonili ją, by zachować w pamięci obecnych i przyszłych pokoleń jaślan bohaterskich lokalnych uczestników działań niepodległościowych: Maria Kurowska - wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, Ryszard Pabian - burmistrz Miasta Jasła i Wiesław Hap - prezes SMJiRJ. Poświęcenia tablicy dokonał ksiądz prałat Tadeusz Paszek, proboszcz Parafii pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Jaśle.

niedziela, 19, sierpień 2018 19:03

300 tysięcy złotych do wykorzystania – złóż projekt w ramach jasielskiego budżetu obywatelskiego

środa, 08, sierpień 2018 16:26

Święto Wojska Polskiego, 15 sierpnia. Szczegóły na plakacie.

NowościDMC Firewall is a Joomla Security extension!