czwartek, Sty 09 2020 0 komentarz
Jak zaplanować rok?

Gdyby kilka lat temu ktoś przeszczepił mi do głowy całą wiedzę na temat planowania, organizowania

Twoje Jasło – klikasz i wiesz!

Twoje Jasło, to jasielski portal informacyjny, z którym – mamy nadzieję - będziecie Państwo chcieli się utożsamiać, identyfikować, współtworzyć. Portal skupia ludzi, którym dobro miasta i regionu nie jest obojętne.

Twoje Jasło to portal z klasą, dobrym warsztatem i etyką dziennikarską. Jesteśmy apolityczni, dając równe szanse do wypowiadania się zwolennikom każdej opcji, poglądów czy wyznania. Jesteśmy czujni i obiektywni przy relacjonowaniu działań samorządowców, ludzi, którym wyborcy powierzyli władzę. Chwalimy to, co dobre i obnażamy zło.

Pokazujemy ludzi, zwykłych i niezwykłych, miejsca warte odwiedzenia i te, które lepiej omijać z daleka, bieżące i ważne spawy miasta – Twojego Jasła. Czasem odtwarzamy karty historii miasta, które należy przypominać i utrwalać pamięć o nich, zostawiając także na naszym portalu ślad dla potomnych.

Udostępniamy Państwu płaszczyznę dla dziennikarstwa obywatelskiego. Zapraszamy do współpracy, która początkowo będzie może tylko ciekawą propozycją aktywności w wolnych czasie, z czasem może jednak przerodzić się w pomysł na życie.

Zapraszamy do aktywnego udziału w Forum dyskusyjnym portalu. Służy wymianie informacji, opinii i poglądów. Ma łączyć, a nie dzielić, budować relację międzyludzkie, a nie blokować potrzebę otwartego wyrażania swoich myśli i komunikowania z innymi internautami. Jeśli chcemy być szanowani przez innych ludzi, okażmy im nasz szacunek.

Każdy popełnia błędy i my zapewne też ich nie unikniemy. Najważniejsze jednak, by było ich jak najmniej, a jeśli już się przytrafią, to by stały się podstawą do wyciągnięcia konstruktywnych wniosków na przyszłość. Z tą świadomością liczymy na Państwa uwagi i sugestie, mówiące o tym, co powinniśmy zrobić, by nasz portal spełniał Państwa oczekiwania. Czekamy na Państwa opinie, piszcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

A teraz z wielką przyjemnością zapraszam Państwa na nasze strony

Ewa Wawro
redaktor naczelna
twojejaslo.pl

DMC Firewall is a Joomla Security extension!