czwartek, Sty 09 2020 0 komentarz
Jak zaplanować rok?

Gdyby kilka lat temu ktoś przeszczepił mi do głowy całą wiedzę na temat planowania, organizowania

Warunki korzystania z treści

 

Warunki korzystania z treści

Wypis z
Regulaminu portalu informacyjnego twojejaslo.pl
w zakresie korzystania z forum dyskusyjnego Portalu i umieszczania komentarzy

 

  1. Teksty informacyjne, zdjęcia, infografiki i inne utwory publikowane na Portalu są władnością intelektualną Właściciela i podlegają ochronie praw autorskich.

  2. Bez uzyskania indywidualnej zgody Właściciela korzystający ze wszystkich utworów rozpowszechnionych w Portalu, ma prawo wyłącznie do zamieszczania ich w celach informacyjnych w swoim serwisie lub innej formie przekazu medialnego tylko w ograniczonej formie.

  3. Korzystając z kanałów RSS dostępnych na stronach www.twojejaslopl dozwolone jest wyłącznie zamieszczanie tytułu i maksymalnie trzech pierwszych zdań utworu pod warunkiem, że:

  1. w miejscu, gdzie korzystający rozpowszechnia fragmenty utworów, zamieści napis "czytaj dalej" i link aktywny, przekierowujący dalszej części materiału zamieszczonego na Portalu,

  2. tytuł linku kierującego bezpośrednio do artykułu źródłowego jak i skopiowana treść będąca zapowiedzią utworu będzie identyczna z danym utworem źródłowym.

  3. korzystający zapewni, że linki kierujące Portalu, z którego pochodzi utwór, a także strony internetowe jego serwisu, gdzie zamieszczone będą fragmenty materiałów oraz linki do artykułów źródłowych, nie będą blokowane przed wyszukiwarkami.

  4. Użycie treści zamieszczanych w portalu www.twojejaslo.pl wykraczające poza niniejsze warunki wymaga pisemnej zgody Właściciela.

 

Our website is protected by DMC Firewall!