piątek, Mar 16 2018

Dbając o czyste powietrze i środowisko w mieście, Burmistrz Miasta Jasła zaprasza mieszkańców Jasła, zainteresowanych uzyskaniem wsparcia finansowego, do wzięcia udziału w projekcie dotyczącym wymiany dotychczasowych źródeł ciepła (pieca lub kotła na paliwa stałe). Miasto zamierza ubiegać się o dofinasowanie wymiany kotłów na gazowe, na biomasę klasy 5 oraz na paliwa stałe inne niż na biomasę.

poniedziałek, Mar 12 2018

Od dzisiaj (12 marca) do 16 kwietnia trwają konsultacje społeczne w sprawie zmiany statutów osiedli. Konsultacje prowadzone są w formie: elektronicznej (za pośrednictwem Miejskiego Systemu Konsultacji Społecznych) oraz tradycyjnej (poprzez wyrażenie opinii pisemnej w siedzibie poszczególnych Zarządów Osiedli lub w Urzędzie Miasta w Jaśle).

poniedziałek, Mar 05 2018

Jasielscy policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który leżał w śniegu. 21-latek był pijany. Niska temperatura panująca na zewnątrz, mogła okazać się dla niego śmiertelnym zagrożeniem.

czwartek, Mar 01 2018

Chcesz pomagać innym, dzielić się swoimi umiejętnościami i doświadczeniami? Lubisz wyzwania? Chcesz poświęcać swój czas innym? Zostań wolontariuszem!

środa, Lut 28 2018

Ponad 200 mln zł wstrzymanych bądź cofniętych świadczeń chorobowych – to efekt kontroli zwolnień, którą Zakład Ubezpieczeń Społecznych przeprowadził w 2017 r.

Strona 1 z 167

NowościOur website is protected by DMC Firewall!