sobota, Cze 17 2017

Dramatycznie zakończyła się impreza po przyjęciu weselnym. Gdy 8-letnia Paulinka poszła pobawić się z psem – mieszańcem w typie rottweilera, ten zaatakował ją i dotkliwie pogryzł. Ma rozerwany policzek i połowę ust. Jest już po pierwszym zabiegu, a przed nią jeszcze wiele operacji – m.in. rekonstrukcja fragmentu ust i przeszczep policzka

piątek, Cze 16 2017

Po wielu latach oczekiwań rozpocznie się realizacja jednej z ważniejszych inwestycji drogowych w Jaśle. To tzw. droga KG2, która połączy dwie krajówki, dzięki czemu będzie dużym skrótem dla samochodów jadących w kierunku Gorlic i tym samym znacznie usprawni komunikację w mieście

środa, Cze 14 2017

Policjanci zakończyli czynności na miejscu kolizji drogowej w Kołaczycach. Kierujący citroenem berlingo najechał na tył dostawczego iveco, który gwałtownie hamował, by uniknąć zderzenia z wyjeżdżającym z drogi podporządkowanej osobowym audi. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie odniósł poważnych obrażeń. Sprawca kolizji oraz kierujący, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, zostali ukarani mandatami.

środa, Cze 14 2017

Policjanci w ostatnich dniach trzykrotnie interweniowali w związku ze zgłoszonymi zdarzeniami na drogach, w których uczestniczyli nietrzeźwi kierujący. Jeden z nich w wyniku wywrócenia się na rowerze, doznał poważnego urazu głowy i przebywa w szpitalu.

środa, Cze 14 2017

Dziś, jak co roku, policjanci ruchu drogowego rozpoczynają działania pod nazwą "Boże Ciało 2017". Priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym na naszych drogach. Akcja potrwa do niedzieli 18 czerwca.

Strona 1 z 139

NowościDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd