poniedziałek, Lut 20 2017

Temat śmieci, a dokładnie możliwość umiejscowienia regionalnej instalacji przetwarzania odpadów komunalnych w powiecie jasielskim wzbudza spore emocje. A taką daje uchwalony początkiem roku Plan Gospodarki Odpadami dla Województwa Podkarpackiego. Przeciwko temu, aby taką instalacją był zakład w Wolicy od dawna występuje Stowarzyszenie „Nowa Wolica”.

poniedziałek, Lut 20 2017

Telefon komórkowy to nieodłączny element naszego życia. Rozmawiamy wszędzie: w domu, w pracy, na spacerze, a coraz częściej także w czasie jazdy samochodem. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jakie to stwarza niebezpieczeństwo.

czwartek, Lut 16 2017

Jasielscy policjanci apelują o ostrożność podczas zakupów na portalach internetowych. Zakupy przez internet to wygoda i oszczędność czasu, jednak należy pamiętać, że w sieci swoimi ofertami kuszą nas również oszuści. Policja apeluje, aby korzystając z tej formy zakupów kierować się rozsądkiem.

czwartek, Lut 16 2017

Wczoraj od rana, policjanci prowadzili wzmożone działania na terenie powiatu jasielskiego pod kryptonimem „Trzeźwy poranek”. Ich efektem było sprawdzenie trzeźwości 1136 kierujących.

poniedziałek, Lut 13 2017

Decyzja o budowie łącznicy kolejowej Jedlicze Szebnie już zapadła, a to oznacza, że jasło znowu będzie „odstawione na boczny tor”. Samorządowcy powiatu jasielskiego postanowili dalej walczyć.

Strona 1 z 124

NowościDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd