czwartek, Lip 19 2018

Państwowa Inspekcja Pracy wspólnie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych realizują kampanię informacyjno-edukacyjną „Pracuję legalnie”.

wtorek, Lip 17 2018

Podczas minionego weekendu policjanci interweniowali wobec sześciu kierowców, którzy pijąc wcześniej alkohol, zdecydowali się na kierowanie pojazdami. Rekordziści mieli ponad dwa promile alkoholu w organizmie. W związku z popełnionym przestępstwem czekają ich surowe konsekwencje.

sobota, Lip 07 2018

W związku z przesłaną przez wykonawcę robót budowlanych informacją dot. wprowadzenia czasowej organizacji ruchu na drodze powiatowej Nr 1907R Kąty – Myscowa – Krempna, proszę o zamieszczenie przedmiotowej informacji na stronie internetowej Starostwa, a także przekazanie jej do mediów, jak poniżej:

wtorek, Lip 03 2018

Rada Miejska Jasła nie wyraziła zgody na okresową sprzedaż do 33 proc. udziałów Miasta Jasła w spółce Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Transakcja miała przynieść 20 milionów złotych, które burmistrz proponował przeznaczyć na uzbrojenie terenów inwestycyjnych w dwóch strefach: w Warzycach i Gamracie.

wtorek, Lip 03 2018

Miasto Jasło przekaże 180 tysięcy złotych Szpitalowi Specjalistycznemu w Jaśle na zakup aparatury medycznej do Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Wcześniej dofinansowywało już zakup aparatów RTG i USG oraz dwóch karetek.

Strona 1 z 179

NowościOur website is protected by DMC Firewall!