piątek, Paź 20 2017

Około 100 uczestników wzięło udział w V Kongresie Profesjonalistów IT. Tematem tegorocznej edycji było cyberbezpieczeństwo firm i instytucji. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka oraz NASK SA. Pod naszym patronatem.

środa, Paź 18 2017

16 października br. została podpisana umowa pomiędzy Gminą Jasło/Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jaśle a Województwem Podkarpackim/Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie o dofinansowanie projektu Kreatywni i Samodzielni w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle.

wtorek, Paź 17 2017

Burmistrz Miasta Jasła informuje, że osoby powyżej 60 roku życia, zamieszkałe w Jaśle, będą mogły skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciwko grypie. Miasto Jasło po raz kolejny przeznaczyło na ten cel środki z budżetu miejskiego.

wtorek, Paź 17 2017

Jesienne zmienne warunki pogodowe, opady deszczu, poranne mgły, niskie temperatury i zalegające na drodze liście, to tylko niektóre czynniki mające bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo podczas podróży samochodem. Pamiętajmy jednak, że jesień to także czas wzmożonej aktywności dzikich zwierząt, które w poszukiwaniu pożywienia często wybiegają na drogę. Warto zatem pamiętać o zachowaniu ostrożności i nie bagatelizować znaków ostrzegawczych przed dzikimi zwierzętami, które uprzedzają o miejscach na drodze, gdzie występuje, bądź może występować niebezpieczeństwo.

piątek, Paź 13 2017

Życie nie oszczędzało 29-letniego Mateusza Ślusarczyka. Jako nastolatek zachorował na nowotwór kości. Walkę z chorobą wygrał, ale stracił nogę. Nie jest to dla niego żadna przeszkoda, aby aktywnie żyć. Niedawno zdobył wicemistrzostwo Polski w zawodach kolarskich. Marzy o tym, aby kupić nowy handbike, by osiągać lepsze wyniki i awansować do kadry narodowej.

Strona 1 z 156

NowościDMC Firewall is a Joomla Security extension!