sobota, Lip 13 2019

Tlen to pierwiastek niezbędny do życia człowieka i absolutna podstawa wszelkich procesów życiowych. Bez jedzenia można przeżyć kilka tygodni, bez picia – kilka dni, bez tlenu – zaledwie parę minut. Każda choroba, czy nawet drobna nieprawidłowość działania organizmu jest bezpośrednio lub pośrednio związana z brakiem tlenu.

czwartek, Lip 11 2019

Trwają prace związane z budową mostu w Dobrucowej w ciągu drogi powiatowej Szebnie-Tarnowiec-Jedlicze. Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem.

środa, Lip 10 2019

Informujemy, że na podstawie ustaleń ze Starostwem Powiatowym w Jaśle w dn. 14 lipca br. w godzinach od 12.00 – 23.00 nastąpi zamknięcie drogi nr 1860R Trzcinica – Jareniówka na odcinku koło kościoła w miejscowości Trzcinica na czas trwania imprezy pn. XVI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FOLKLORU KARPAT W TRZCINICY.

wtorek, Cze 04 2019

W związku z pojawiającymi się telefonami i wiadomościami od obywateli o otrzymywanych wiadomościach wysyłanych rzekomo przez funkcjonariuszy Policji informujemy, że Polska Policja w przesyłanych, drogą elektroniczną, wiadomościach, nigdy nie wysyła żadnych linków do stron, czy też spakowanych plików, które odbiorca powinien sam rozpakować. Każdą taką otrzymaną informacje należy potraktować z ostrożnością jako potencjalną wiadomość mogącą w załączniku (bądź linku) zawierać złośliwe oprogramowanie.

wtorek, Cze 04 2019

Jaślanin Kuba Procanin ma niespełna 23 lata. Jest siatkarzem MKS MOSIR Jasło i niedawno wraz z drużyną awansował do II ligi. Siatkówka to całe jego życie, a tu niestety złośliwy nowotwór zaatakował rękę Kuby po raz pierwszy 3 lata temu. Wówczas udało się pokonać chorobę, ale okazało się że to był dopiero pierwszy set. Tym razem lekarze w Polsce nie widzą innego rozwiązania niż amputacja.

Strona 1 z 201

NowościDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd