"Brawo Jasło, tak trzymać!". Czyli jak pani Bogusia pokonała kandydatkę PiS w pisowskim mateczniku, a internet oszalał

  • środa, Gru 20 2017
  • Napisane przez  na:Temat
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę

Iwona Trawińska-Ćwiertniewicz ma 37 lat i jest dyrektorką biura senator PiS, Alicji Zając, w Jaśle. Bogusława Wójcik ma o 30 lat więcej i jest tak ceniona w mieście, że trudno trafić na kogoś, kto by jej nie znał. To pomiędzy nimi rozegrała się w niedzielę główna walka w wyborach uzupełniających do Rady Miasta w Jaśle. Wygrała pani Bogusława i internet oszalał. "Brawo Jasło! Pozdrawiamy was!" – taka radość zapanowała, że PiS w swoim bastionie przegrał. Myślicie, że PiS się przejął? Podobno tu chodziło o coś zupełnie innego...

"Ludzie mają dość? Klęska PiS w wyborach uzupełniających", "PiS zdecydowanie przegrało" – to tytuły, które donoszą o sromotnej klęsce kandydatki PiS z niezależną panią Bogusią, jak mówią o niej w mieście.

Informacja wywołała ogromne poruszenie, bo gdzie jak gdzie, ale tu? W Jaśle, które uważane jest niemal za lokalny bastion bastionów PiS? W dodatku rzut beretem stąd jest Krosno, tam mieszka poseł Stanisław Piotrowicz. Jasło zrobiło mu taką niespodziankę pod nosem?

Trudno w to uwierzyć, nie sposób przejść obojętnie. Ludzie w lokalnych wyborach, w dodatku uzupełniających, dostrzegli nadzieję. "To Jasło mnie poruszyło", "BRAWO! To najlepszy nius tego dnia! :)", "Tak trzymać!" – komentarze w podobnym duchu leją się strumieniami, internet niemal opanowała euforia.

Cały artykuł na natemat.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Opublikowano w Raporty i interwencje

Komentarze  

-14 #5 dragoness 2017-12-22 15:05
Cytuję Do Redakcji:
Szanowna Pani Redaktor. Dlaczego na Pani Portalu dochodzi do ciągłego obrażania Pani Senator. Nauczycielka szkoły zawodowej po studiach zaocznych ciągle używa słowa "senatorzyna", a jest to słowo obraźliwe, na obrażanie wyraża Pani zgodę publikując to.

Jakby był/a pan/i tak inteligentny jak probuje być złośliwy znał/aby pan/i znaczenie tego słowa. Nie jest, wbrew pana/i przekonaniu, obraźliwe, za to robi się coraz popularniejsze :lol: Ja ze swojej strony absolutnie nie czuję się obrażona miejscem pracy, czy posiadanymi kwalifikacjami zawodowymi. Życzę miłego dnia i przypominam, że człowiek uczy się przez całe życie, więc zalecam słownik etymologiczny.
Cytować
+11 #4 Do Redakcji 2017-12-22 10:44
Szanowna Pani Redaktor. Dlaczego na Pani Portalu dochodzi do ciągłego obrażania Pani Senator. Nauczycielka szkoły zawodowej po studiach zaocznych ciągle używa słowa "senatorzyna", a jest to słowo obraźliwe, na obrażanie wyraża Pani zgodę publikując to.
Cytować
-14 #3 dragoness 2017-12-20 19:24
Pokonała nie tylko protegowaną pani senatorzyny, ale również protegowaną pana posła. Ta ostatnia zdobyła zaledwie kilka głosów. Najzabawniejsze , że żadna z pań nie odważyła się wystąpić w barwach partii, która ich popierała. Czyżby bały się, że przynależność do PiSu je zdyskwalifikuje ? I tak się to stało, bo w takim mieście jak Jasełko nasze kochane "wiedzą sąsiedzi, gdzie kto siedzi", a doszedł dodatkowo niesmak, że w tak prymitywny sposób próbuje się oszukać wyborców.To wskazówka dotycząca przyszłorocznyc h wyborów samorządowych.
Cytować
-15 #2 od redakcji: 2017-12-20 17:51
Cytuję Roman:
A z jakim ugrupowaniem partyjnym bo nie napisano jakie Pani Bogusia reprezentuje,Moje gratulacje.

Porozumienie Samorządowe Ponad Podziałami.
Cytować
-17 #1 Roman 2017-12-20 17:30
A z jakim ugrupowaniem partyjnym bo nie napisano jakie Pani Bogusia reprezentuje,Mo je gratulacje.
Cytować

Dodaj komentarz

NowościOur website is protected by DMC Firewall!