Tymczasowy areszt za znęcanie się nad rodziną

  • niedziela, Sty 21 2018
  • Napisane przez 
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę
Tymczasowy areszt za znęcanie się nad rodziną fot. KPP Jasło

Policjanci z Jasła zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną. Jasielski sąd zdecydował o umieszczeniu go w areszcie na trzy miesiące.

Policjanci interweniowali na terenie gminy Dębowiec w związku z przemocą domową. Podczas interwencji ustalili, że mężczyzna będący pod wpływem alkoholu po raz kolejny wszczął awanturę, w trakcie której znieważał słowami wulgarnymi, popychał, szarpał i uderzał, a także groził żonie i dzieciom. 46-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad żoną i dziećmi.

Jasielski sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

46-latek za popełnione przestępstwo odpowie w warunkach recydywy, bo w przeszłości był już karany za znęcanie się. Teraz grozi mu kara do ponad 7 lat pozbawienia wolności. 

KPP Jasło

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Raporty i interwencje

Komentarze  

-22 #5 jaślanin 2018-02-07 14:08
Ciekawe, że tylu osobom przeszkadzają mądre i wyważone komentarze. Niespotykana liczba patologii w naszym mieście. Kara powinna być adekwatna do przestępstwa, a oprawca najczęściej wraca do ofiar. Szczytem wszystkiego będzie, gdy za dziesięć, pietnaście lat zażąda od bitych dzieci alimentów. Utrata praw rodzicielskich by temu zapobiegła.
Cytować
-41 #4 dragoness 2018-01-27 14:38
Zabawne, że pan Przemek na innym portalu występuje z tym samym postulatem, ale pod nickiem "rodzic I LO" Osobowość wieloraka?
Cytować
-43 #3 popek 2018-01-26 12:12
Cytuję Przemek:
Popieram. To samo w stosunku do znęcających się nad uczniami nauczycieli. Tylko co im zaszyć ?
Co? Półrocze nie wyszło? zamiast płakać, do nauki się weź, dzieciaku.
Cytować
+44 #2 Przemek 2018-01-23 07:13
Popieram. To samo w stosunku do znęcających się nad uczniami nauczycieli. Tylko co im zaszyć ?
Cytować
-42 #1 dragoness 2018-01-22 07:28
W skład kary powinien wchodzić automatyczny rozwód i utrata praw rodzicielskich, jak również zakaz zbliżania się, bo gdy wyjdzie, wróci tam, skąd przyszedł. Ponadto przymusowe odtrucie i zaszycie esperalu (o ile ta metoda jest dalej stosowana)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

NowościDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd