Przeszkadzały im znaki drogowe

  • czwartek, Sie 23 2018
  • Napisane przez  k
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę

Jasielscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w nocy z niedzieli na poniedziałek uszkodzili znaki drogowe w Tarnowcu. Niebawem poniosą konsekwencje za swoje zachowanie.

W miniony poniedziałek po godzinie 2 w nocy, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał informację o grupie osób, która przemieszczając się drogą powiatową niszczy znaki drogowe na terenie miejscowości Tarnowiec. Na miejsce interwencji pojechali policjanci z jasielskiego referatu patrolowo - interwencyjnego. Funkcjonariusze potwierdzili to zgłoszenie. Patrolując teren Tarnowca ujawnili uszkodzone znaki, niektóre były wyrwane z podłoża, inne ugięte lub przekręcone w drugą stronę, co stwarzało zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W trakcie sprawdzania pobliskiego terenu, w rejonie Domu Ludowego w Tarnowcu funkcjonariusze zauważyli trzech młodych mężczyzn, którzy mogli mieć związek z tym zdarzeniem. Podczas interwencji dwaj 19-latkowie oraz 20-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec przyznali się do uszkodzenia znaków jednak nie byli w stanie racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania.

W powyższej sprawie policjanci przeprowadzą czynności wyjaśniające.

KPP w Jaśle

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Raporty i interwencje

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

NowościOur website is protected by DMC Firewall!