Środki zapobiegawcze za posiadanie narkotyków

  • sobota, Sty 05 2019
  • Napisane przez  KPP w Jaśle
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę
Środki zapobiegawcze za posiadanie narkotyków fot. arch. KPP w Jaśle

Jasielscy policjanci zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem znacznej ilości narkotyków. 25-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród miał przy sobie 100 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania i udzielania narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe. Zgodnie z obowiązującym prawem 25-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek w Żółkowie, policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, wspólnie z funkcjonariuszami referatu patrolowo - interwencyjnego zatrzymali do kontroli osobowe audi. Policjanci podejrzewali, że znajdujące się wewnątrz osoby mogą posiadać niedozwolone środki odurzające. Pojazdem podróżowało dwóch młodych mężczyzn. W trakcie interwencji jeden z nich, 25-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród zachowywał się nerwowo. Okazało się, że ukrył w pojeździe woreczek foliowy z zawartością 100 gramów marihuany.

25-latek trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty. Przyznał się do posiadania i udostępniania narkotyków. Decyzją Prokuratury Rejonowej w Jaśle zastosowano wobec niego środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz poręczenia majątkowego.

Sprawa może mieć charakter rozwojowy.

KPP w Jaśle

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Raporty i interwencje

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

NowościOur website is protected by DMC Firewall!