Telgam w pierwszej dziesiątce najbardziej płynnych spółek na NewConnect

  • czwartek, Paź 03 2013
  • Napisane przez  artykuł sponsorowany
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę

Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne TELGAM S.A. z Jasła zajęło 9 miejsce w rankingu najbardziej płynnych spółek notowanych na rynku NewConnect we wrześniu. Raport sporządzany jest co miesiąc i dotyczy 444 spółek czyli wszystkich podmiotów , których walory były notowane w danym miesiącu na rynku NewConnect Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne TELGAM S.A. to jedyna spółka z Jasła której akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, akcje spółki wzrosły od debiutu czerwcowego z 20 gr do nawet 34 gr.

Firma działa na terenie Jasła od 1996 r. dostarczając usługi dostępu do internetu, telefonii oraz telewizji cyfrowej oraz pakiety usług . Aktualnie spółka inwestuje pozyskane środki z giełdy na terenie Jasła i powiatu jasielskiego budując nowoczesny budynek serwerowni przy ul. Mickiewicza oraz realizując budowę linii światłowodowych do firm, instytucji i klientów indywidualnych. W planach ma dalsze inwestycje zwiększające zasięg sieci światłowodowych które gwarantują prędkości dostępu do internetu na poziomie 100 Mb/s oraz dostęp do platformy telewizyjnej z blisko 200 kanałami w jakości cyfrowej.

Usługi Spółki obejmują również możliwość przenoszenia numerów telefonii stacjonarnej od innych operatorów przy zachowaniu tego samego numeru i pomniejszeni aktualnie ponoszonych opłat do takich operatorów jak TP S.A. ( Orange ), Netia , GTS i innych.

W załączniku do pobrania prezentujemy Państwu Raport płynności akcji i PDA

Artykuł sponsorowany

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Opublikowano w Raporty i interwencje

Komentarze  

0 #2 gracz 2013-10-03 07:46
Dodać tylko trzeba że na debiucie akcje spadły o 33 % z 0,33 gr
Cytować
-1 #1 #Arn 2013-10-02 22:35
Zwolnili 3/4 pracowników to i zyski się pokazały, ale spoko i tak za rok ich sprzedadzą ... bo o to tu chodzi ;-)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

NowościDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd