Poszukujemy sprawcy uszkodzenia samochodu

  • sobota, Sty 25 2020
  • Napisane przez  KPP w Jaśle
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę
Poszukujemy sprawcy uszkodzenia samochodu fot. arch. Policji

Jasielscy policjanci poszukują sprawcy uszkodzenia samochodu osobowego, do którego doszło 6 grudnia 2019 roku w Jaśle przy ul. Szkolnej na parkingu sklepu Biedronka. Wszystkie osoby, które widziały to zdarzenie lub rozpoznają pojazd sprawcy, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle.

Do zdarzenia doszło 6 grudnia 2019 roku około godz. 21.30 w Jaśle na parkingu sklepu Biedronka przy ul. Szkolnej. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący dostawczym samochodem, celowo dwukrotnie cofnął w zaparkowanego przy sklepie opla astrę, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia ulicami Jasła, jadąc w kierunku Żółkowa.

Policjanci sprawdzają każdą informację i pracują nad wyjaśnieniem tej sprawy.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, bądź które rozpoznają przedstawiony na zdjęciach samochód, prosimy o kontakt z policjantami z zespołu ds. wykroczeń pod nr tel. 13 44 38 400, 13 44 38 418 lub całodobowo pod numerem telefon 13 44 38 399. Informacje można przekazywać również pisemnie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KPP w Jaśle

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Raporty i interwencje

Brak uprawnień do wysłania komentarza

NowościDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd