czwartek, Kwi 27 2017

W niedzielę, 30 kwietnia br., odbędzie się VI Bieg Pamięci Senatora Stanisława Zająca. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udział w tej cyklicznej imprezie.

czwartek, Kwi 27 2017

Ryszard Pabian, burmistrz Jasła powołał Miejską Radę Sportu. W jej skład weszło 13 przedstawicieli klubów sportowych działających na terenie Miasta Jasła, 2 działaczy sportowych oraz 2 przedstawicieli Urzędu Miasta w Jaśle. Rada jest organem opiniodawczym i doradczym w zakresie kultury fizycznej.

niedziela, Kwi 23 2017

Dużym sukcesem naszych siatkarek zakończyły się rozgrywane w Jedliczu Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt. Podopieczne trenera Tomasza Janusza zwyciężały, pokonując kolejno MZS Strzyżów 2:1, SP nr 15 Krosno 2:1, ulegając dopiero w finale zespołowi gospodarzy 0:2.

piątek, Mar 31 2017

Jasielscy judocy docenieni przez władze województwa podkarpackiego w Rzeszowie w dniu 29 marca odbyła się IX gala Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego.

sobota, Mar 25 2017

Dziesięciu sportowców z terenu powiatu jasielskiego otrzymało nagrody Zarządu Powiatu w Jaśle za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2016 roku. - W imieniu Zarządu Powiatu Jasielskiego oraz własnym pragnę Państwu serdecznie podziękować za znakomitą postawę w sportowej rywalizacji oraz godne reprezentowanie Powiatu Jasielskiego na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej, a także pogratulować nagród przyznanych za wyniki sportowe uzyskane w 2016 roku – mówił do nagrodzonych sportowców Starosta Jasielski Adam Pawluś.

Strona 1 z 69

NowościDMC Firewall is a Joomla Security extension!