poniedziałek, Gru 02 2019 0 komentarz
Metoda na trafiony prezent

Do Świąt pozostał niecały miesiąc - dla jednych AŻ miesiąc, ale dla większości osób

Dzisiaj w Jaśle Tour de Pologne

  • piątek, Lip 15 2016
  • Napisane przez 
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę
Dzisiaj w Jaśle Tour de Pologne fot. żródło: tourdepologne

Dzisiaj przez nasze miasto przejadą zawodnicy biorący udział w międzynarodowym wyścigu kolarskim 73 Tour de Pologne. Czwarty etap wyścigu rozpocznie się w Nowym Sączu, a zakończy w Rzeszowie. W sumie zawodnicy będą mieli do pokonania trasę 218 km.

Pagórkowaty odcinek czwartego etapu prowadzi przez malownicze fragmenty Małopolski i Podkarpacia. Kolarze przejadą również ulicami naszego miasta: 3-go Maja (wjazd od Trzcinicy), Hugona Kołłątaja, Tadeusza Kościuszki, Rynek, Kazimierza Wielkiego, Lwowska i Bieszczadzka (wyjazd na Warzyce).

W związku z organizacją IV etapu 73 Tour de Pologne na terenie Miasta Jasła należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych dróg przejazdu na drogach, przez które będą przejeżdżać kolarze.

Przewidywany wjazd kolarzy na teren Jasła to godz.: 14.30 - 14.40, a wyjazd 14.40 -14.50. Utrudnienia i zamknięcie ruchu kołowego na niektórych odcinkach wyżej wymienionych ulic, może nastąpić na ok. 30 minut przed przyjazdem kolarzy.

Serdecznie zachęcamy do wspólnego kibicowania i dopingowania

UMJ

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Sport i rekreacja

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

NowościOur website is protected by DMC Firewall!