Lubisz biegać? Weź udział w ultramaratonie!

  • środa, Maj 10 2017
  • Napisane przez 
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę

Serdecznie zapraszam do udziału w I edycji Wyszehradzkiego Ultramaratonu Twierdza Przemyśl, która odbędzie się 24.06.2017 r. Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia biegowego jest Stowarzyszenie „Przemyski Klub Biegacza”.

W ramach imprezy zorganizowane zostaną terenowe biegi na dwóch dystansach prowadzących pięknymi szlakami historycznych fortów: „Cesarskim” - 55 km i „Fortecznym” - 21 km.

To co wyróżnia naszą imprezę wśród innych ultramaratonów, to wyjątkowy pomysł na połączenie biegowej pasji z poznawaniem jednej z największych atrakcji historycznych i turystycznych Przemyśla i regionu. Do „zdobycia” będzie południowo - wschodnia część pierścienia zewnętrznego Twierdzy Przemyśl – potężnego zespołu obiektów obronnych, z których osiem będzie mijanych przez zawodników w trakcie pokonywania kolejnych etapów biegu. Historia Twierdzy Przemyśl liczy sobie już ponad 100 lat, my będziemy biegać tylko 1 dzień, ... ale za to w jakich okolicznościach!

Szczegółowe informacje, regulamin oraz zapisy elektroniczne są dostępne na stronie internetowej oraz za pośrednictwem profilu Facebook, który na bieżąco przekazuje informacje o tym niesamowitym wydarzeniu:

https://ultratwierdzaprzemysl.wordpress.com/

https://www.facebook.com/ultramaratontwierdzaprzemysl/

Serdecznie zapraszam

Mieczysław Jałocha

(Dyrektor WUTP)

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Sport i rekreacja

Dodaj komentarz

NowościOur website is protected by DMC Firewall!