Policjanci rywalizowali o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w siatkówce

  • poniedziałek, Lut 19 2018
  • Napisane przez  KPP w Jaśle
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę
Zespół Komendy Powiatowej Policji w Jaśle Zespół Komendy Powiatowej Policji w Jaśle

Znamy zwycięzców VI Wojewódzkiego Turnieju Piłki Siatkowej Policjantów o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji. W zawodach bezkonkurencyjna okazała się drużyna SPAP w Rzeszowie. Drugie miejsce na podium zajęła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie, a trzecie wywalczył zespół Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

W połowie lutego hala sportowa Gimnazjum nr 1. w Jaśle stała się areną zmagań drużyn uczestniczących w VI Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Policjantów. Jego organizatorem była jasielska Policja oraz Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Jaśle. W zawodach uczestniczyło dziesięć zespołów, w skład których weszli policjanci komend miejskich i powiatowych z: Krosna, Przemyśla, Jasła, Mielca, Jarosławia, Sanoka, Leska i Ustrzyk Dolnych, Strzyżowa oraz reprezentacje Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie i Samodzielnego Pododdziału Terrorystycznego w Rzeszowie.

Turniej uroczyście otworzył mł. insp. Mirosław Kawa - zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle, który przywitał zawodników i życzył im powodzenia w rozgrywkach. Zespoły rywalizowały w trzech grupach, grając systemem „każdy z każdym”. Rywalizacja była zacięta, jednak odbywała się w przyjemnej, sportowej atmosferze współzawodnictwa i gry fair play.

Po zaciętych grach eliminacyjnych, w finale turnieju zagrały: drużyna Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie oraz drużyna SPAP w Rzeszowie. Po emocjonującym pojedynku, zwycięstwo przypadło drużynie SPAP w Rzeszowie. Drugie miejsce na podium zajęła reprezentacja, Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie, a trzecie zajął zespół Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Najlepszą zawodniczką turnieju wybrana została Małgorzata Tendera z OPP w Rzeszowie. Za najlepszego zawodnika uznano funkcjonariusza ze SPAP w Rzeszowie.

Zwycięzcom turnieju puchar wręczył insp. Paweł Filipek- Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. W uroczystym zakończeniu zawodów i rozdaniu nagród udział wzięli również asp. szt. Mieczysław Klimek- Wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZP w Rzeszowie oraz asp. Jerzy Poszelężny - przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZP w Jaśle.

KPP w Jaśle

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Sport i rekreacja

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

NowościOur website is protected by DMC Firewall!