Nagrody za osiągnięcia sportowe w 2017 roku

  • niedziela, Maj 27 2018
  • Napisane przez  UMJ
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę
Nagrody za osiągnięcia sportowe w 2017 roku fot. arch.

63 nagrody za osiągnięcia sportowe w 2017 roku przyznał Ryszard Pabian, burmistrz Jasła. Wszystkie wnioski o przyznanie nagród złożone przez kluby sportowe zostały pozytywnie zaopiniowane przez Miejską Radę Sportu. Nagrodzeni i wyróżnieni reprezentują: sporty walki (judo, karate, kickboxing), piłkę nożną, piłkę siatkową, pływanie, biegi, kolarstwo, narciarstwo biegowe i rolkarstwo.

Wyróżnieni:

1. Siatkarka Aleksandra Antas - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

2. Piłkarz Dominik Dunaj - reprezentant Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.

3. Piłkarz Jakub Goleń - reprezentant Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego.

4. Piłkarz Norbert Kopera - reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło.

5. Piłkarz Konrad Lechowski - reprezentant Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.

6. Kickbokser Karol Marcisz - reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo - Jasło”.

7. Siatkarka Julia Myśliwiec - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

8. Piłkarz Oskar Polakiewicz - reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło.

9. Piłkarz Karol Potera - reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło.

10. Siatkarz Jakub Procanin - reprezentant Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

11. Piłkarz Karol Szydło - reprezentant Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.

12. Siatkarz Kacper Waśko - reprezentant Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

Nagrodzeni za osiągnięcia na szczeblu regionalnym:

1. Siatkarka Joanna Bernacka - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

2. Karateka Michał Buś - reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.

3. Judoczka Gabriela Jaracz - reprezentantka Uczniowskiego Klub Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.

4. Pływaczka Anna Jarecka - reprezentantka Klubu Sportowego SPEED Jasło.

5. Judoczka Anna Jurusik - reprezentantka Uczniowskiego Klub Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.

6. Judoczka Katarzyna Kolbusz - reprezentantka Uczniowskiego Klub Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.

7. Siatkarka Karolina Kopera - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

8. Judoczka Magdalena Lewicka - reprezentantka Uczniowskiego Klub Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.

9. Judoka Alan Nowak - reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

10. Pływaczka Magdalena Oprządek - reprezentantka Klubu Sportowego SPEED Jasło.

11. Judoka Jakub Piątek - reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

12. Piłkarz Dominik Rosół - reprezentant Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego.

13. Pływak Dominik Szumiec - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.

14. Karateka Ewa Trybus - reprezentantka Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.

15. Judoczka Julia Wojdyła - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

Nagrodzeni za osiągnięcia na szczeblu ponadregionalnym i krajowym:

1. Karateka Kamil Berkowicz - reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.

2. Siatkarz Hubert Błażejowski - reprezentant Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

3. Karateka Grzegorz Bochnia - reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.

4. Judoczka Oliwia Brągiel - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.

5. Narciarz i rolkarz Alan Ciborowski - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.

6. Narciarz i rolkarz Itan Ciborowski - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.

7. Narciarka i rolkarka Roksana Ciborowska - reprezentantka Klubu Sportowego SPEED Jasło.

8. Piłkarz Jakub Dutka - reprezentant Osiedlowego Klubu Sportowego „SOBNIÓW” Jasło.

9. Narciarz i rolkarz Radosław Dybka - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.

10. Narciarz i rolkarz Piotr Jarecki - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.

11. Judoczka Alicja Muszańska - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego “Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.

12. Karateka Dawid Nguyen Quang - reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.

13. Judoczka Natalia Nocula - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.

14. Judoczka Joanna Nocula - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.

15. Narciarz i rolkarz Michał Ostalecki - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.

16. Narciarz i rolkarz Michał Potempa - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.

17. Kolarz ręczny Mateusz Ślusarczyk - Reprezentant klubu VeloAktiv.

18. Narciarz i rolkarz Jakub Turek - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.

19. Karateka Julia Wołtosz - reprezentantka Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.

Nagrodzeni za osiągnięcia na szczeblu europejskim i światowym:

1. Siatkarz Pan Aleksander Czerwiński - reprezentant Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

2. Karateka Pan Kamil Mastaj - reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.

Wyróżnieni działacze sportowi:

1. Tadeusz Baniak - działacz sportowy Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

2. Roman Inglot - działacz sportowy Osiedlowego Klubu Sportowego „SOBNIÓW” Jasło.

3. Janusz Jamuła - działacz sportowy Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.

4. Beata Wanat - działacz sportowy Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego.

Wyróżnieni trenerzy:

1. Sławomir Dziadosz - trener piłki siatkowej Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

2. Artur Gałuszka - trener piłki nożnej Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.

3. Dominik Kowalski - trener piłki nożnej Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło.

4. Krzysztof Kubacki - trener piłki nożnej Osiedlowego Klubu Sportowego „SOBNIÓW” Jasło.

5. Sebastian Kuśtek - trener kickboxingu Uczniowskiego Klub Sportowy „Akademia Sportów Walki Judo - Jasło”.

6. Krzysztof Lech - trener karate Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.

7. Leszek Wierzgacz - trener piłki siatkowej Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

Nagrodzeni trenerzy:

1. Damian Ciborowski - trener narciarstwa biegowego oraz pływania Klubu Sportowego SPEED Jasło.

2. Michał Czarnecki - trener judo Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

3. Przemysław Czarnecki - trener judo Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo - Jasło”.

4. Robert Podkulski - trener piłki nożnej Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Jasielskim Domu Kultury 24 maja br. Nagrody wręczyła Elwira Musiałowicz Czech – zastępca Burmistrza Miasta Jasła.

Urząd Miasta w Jaśle

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Sport i rekreacja

Dodaj komentarz

Nowości



DMC Firewall is a Joomla Security extension!