wtorek, Paź 25 2016

Położony na obrzeżach miasta Zespół Szkół Społecznych im. Adama Mickiewicza obchodził jubileusz 90-lecia. Była to okazja do spotkania absolwentów, byłych i obecnych pracowników, rodziców i uczniów.

wtorek, Paź 25 2016

Dawny internat międzyszkolny (Bursa) przy ul. Szkolnej zostanie zmodernizowany. Znajdzie tam swoją siedzibę jasielski MOPS, a dzięki środkom zewnętrznym, utworzone zostaną Dzienny Dom Pomocy, Klub Integracji Społecznej oraz Sekcja ds. wolontariatu.

poniedziałek, Paź 24 2016

W niedzielę (30 października) i we wtorek (1 listopada) odbędzie się akcja zbierania pieniędzy na rzecz ratowania zabytków jasielskiej nekropolii. Środki z tegorocznej zbiórki przeznaczone zostaną na renowację rzeźby figuralnej z początku XX w., znajdującej się na dziecięcym grobie nieznanej Zosieńki.

niedziela, Paź 23 2016

Amerykańska ciężarówka Fundacji Ewy Naworol z Jelcza przez pięć dni stacjonowała na jasielskim rynku. Podczas niecodziennej wizyty organizatorzy ogólnopolskiej akcji „My Nie Gryziemy” uczyli dzieci jak bezpiecznie zachowywać się w kontaktach z psami, jak o nie dbać.

piątek, Paź 21 2016

Po raz czwarty uczniowie jasielskich szkół i przedszkoli przystąpili do realizacji małych projektów naukowo-badawczych w ramach Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM. Partnerem strategicznym tego przedsięwzięcia jest Grupa LOTOS – jeden z największych podmiotów gospodarczych w Polsce, którego spółka, LOTOS Infrastruktura, ma swoją siedzibę w Jaśle.

Strona 1 z 222

NowościOur website is protected by DMC Firewall!