sobota, Lip 14 2018

Jasielscy policjanci wspólnie z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaśle, wzięli udział w kolejnej edycji akcji profilaktycznej pn. „Przeciw pijanym kierowcom”. Podczas działań, w trakcie kontroli drogowej, kierujący otrzymywali ulotki i broszury zawierające informacje na temat negatywnych skutków wsiadania za kierownicę po spożyciu alkoholu.

piątek, Lip 13 2018

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego. Na ulicy 17-Stycznia w Jaśle, doszło do kolizji ciągnika siodłowego z naczepą oraz busa. Kierujący volkswagenem transporterem został przewieziony karetką do jasielskiego szpitala.

środa, Lip 11 2018

Jasielscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali wczoraj mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 60 gramów amfetaminy. 25-letni mieszkaniec gminy Jasło został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dziś usłyszał zarzuty.

czwartek, Cze 28 2018

27 czerwca br. Zakład Ubezpieczeń Społecznych podpisał umowę o współpracy z Podkarpacką Szkołą Wyższą im. bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle.

środa, Cze 27 2018

V miejsce Maksymiliana Marka w etapie centralnym XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922”. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej".

Strona 1 z 302

NowościOur website is protected by DMC Firewall!