sobota, Wrz 24 2016

Do tragicznego wypadku podczas prac polowych doszło wczoraj po południu w Gliniku Polskim. 52-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

czwartek, Wrz 22 2016

Nie odbyła się pierwsza rozprawa w procesie nauczyciela Janusza K., który miał uderzyć ucznia. Oskarżony nie stawił się w sądzie.

poniedziałek, Wrz 19 2016

{jcomments off}

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Krempnej. 29-latka, kierująca osobowym daewoo, najprawdopodobniej nie zatrzymała sie przed znakiem STOP i wymusiła na skrzyżowaniu pierwszeństwo jadącemu z lewej strony audi, doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Kierująca wraz z córką z obrażeniami trafiły do szpitala.

poniedziałek, Wrz 19 2016

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia z udziałem traktorzysty. Mieszkaniec Samoklęsk podczas prac w lesie, został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Mężczyzna z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala w Rzeszowie.

poniedziałek, Wrz 19 2016

17 września 1939 roku Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich napadł na Polskę, która prowadziła wojnę obronną z niemieckim najeźdźcą. Rozpoczęła się depolonizacja kresów wschodnich, masowe mordy, wysiedlenia i zsyłki na Syberię.

Strona 1 z 215

NowościOur website is protected by DMC Firewall!