wtorek, Wrz 18 2018

W nowej kadencji PiS prawdopodobnie nie będzie miało radnych miejskich. Wygląda na to, że nie wystawi też swojego kandydata na burmistrza miasta.

poniedziałek, Wrz 17 2018

16 uczniów z jasielskich szkół podstawowych otrzymało nagrody w ramach ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018.

niedziela, Wrz 02 2018

Policjanci z Jasła wyjaśniają okoliczności śmierci 30-letniego mężczyzny. Wczoraj po południu pracował w lesie przy wywózce drewna. Traktor, którym kierował, na stromym wzniesieniu przewrócił się i przygniótł go.

piątek, Sie 31 2018

Dziś po godzinie 14 na drodze wojewódzkiej w Warzycach doszło do poważnego wypadku. Kierujący motocyklem uderzył w wyładowaną drewnem przyczepę ciągnika rolniczego. Życia 29-letniego motocyklisty nie udało się uratować.

wtorek, Wrz 04 2018

„Spotykamy się dzisiaj, aby przeżyć i uczcić ważną dla Polski oraz dla Jasła rocznicę. Dnia 31 sierpnia - 38 lat temu - doszło do podpisania porozumień sierpniowych i powstania Niezależnego Samorządowego Związku Zawodowego "Solidarność". 31 sierpnia - 20 lat temu - odszedł do Domu Boga Ojca św. pamięci ks. Stanisław Kołtak - dziekan oraz proboszcz parafii Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Jaśle. Przyszliśmy tutaj z potrzeby serca, z wielkiej wdzięczności, wręcz z konieczności, czując potrzebę uczczenia tych dwóch szczególnie ważnych rocznic.” – mówił Starosta Jasielski Adam Pawluś, otwierając konferencję poświęconą 38. rocznicy Porozumień Sierpniowych i 20. rocznicy śmierci ks. Stanisława Kołtaka.

Strona 1 z 306
konkres IM podstrona

NowościDMC Firewall is a Joomla Security extension!