poniedziałek, Lut 20 2017

Jasielscy policjanci interweniowali w Warzycach, na drodze wojewódzkiej nr 988 w związku ze zdarzeniami drogowymi. Dwie kierujące, 46 i 53-letnie mieszkanki powiatu strzyżowskiego, jadąc w kierunku Jasła, na śliskiej nawierzchni straciły panowanie nad pojazdami i zjechały do rowu. Jeden z pojazdów dachował. Na szczęście w tych zdarzeniach, nikt nie odniósł obrażeń.

poniedziałek, Lut 20 2017

Podczas prac związanych z wycinką i załadunkiem drewna, 49-letni mieszkaniec gminy Osiek Jasielski został przygnieciony przez pień drzewa. Mężczyzna na skutek poniesionych obrażeń zmarł. Policjanci ustalają okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

poniedziałek, Lut 20 2017

Od 1 marca br. Miasto Jasło zaprasza wszystkich swoich mieszkańców posiadających psy do wzięcia udziału w akcji bezpłatnego czipowania.

czwartek, Lut 16 2017

22 lutego br. w godzinach od 9. do 14., w Zespole Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle, w budynku B, ulica S. Staszica 30b, w porozumieniu z DKMS „Pokonaj Nowotwory Krwi” zostanie przeprowadzony DZIEŃ DAWCY

poniedziałek, Lut 13 2017

Muzeum Regionalne w Jaśle zakupiło właśnie do swoich zbiorów kolejne obrazy pochodzącego z Jasła malarza Ignacego Pinkasa. Wśród trzech zakupionych prac, jedna budzi szczególne emocje muzealników.

Strona 1 z 239

NowościOur website is protected by DMC Firewall!