wtorek, Cze 20 2017

Jak podają media powołujące się na PAP wczoraj w nocy na cmentarzu komunalnym w Jaśle odbywa się ekshumacja zwłok senatora Stanisława Zająca, jednej z ofiary katastrofy smoleńskiej.

wtorek, Cze 13 2017

Burmistrz Jasła Ryszard Pabian otrzymał absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za 2016 rok.

wtorek, Cze 13 2017

Za nami XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom (XVI OTCD). Największe doroczne święto kampanii czytania obchodzone było dniach 3 – 10 czerwca, pod hasłem „CZYTANIE ZBLIŻA”.

poniedziałek, Cze 12 2017

Konferencja zorganizowana przez dwa zaprzyjaźnione miasta: Jasło i Humenne (Słowacja), poświęcona dziedzictwu kulturowemu i przyrodniczemu pogranicza, odbyła się w czwartek, 8 czerwca br. w Podkarpackiej Szkole Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle. Oprócz Polaków i Słowaków uczestniczyli w niej również Węgrzy. Jednocześnie w PSW słuchacze jasielskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku świętowali uroczyste zakończenie jubileuszowego, 10. roku akademickiego.

wtorek, Cze 13 2017

Iść na studia czy tuż po szkole średniej zacząć pracę? Oto dylemat, przed którym co roku stają tysiące młodych ludzi. Ty też masz w tym roku taki problem? Jest rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz wybierać!

Strona 1 z 255

NowościDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd