niedziela, Kwi 22 2018

21 kwietnia 2018 roku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski WADF (World Artistic Dance Federation) w Inowrocławiu, w których Zespół OMEGA prowadzony przez Tomasza Berkowicza (Studio Tańca AT DANCE), a reprezentujący Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce zdobył I miejsce w kategorii Urban Pop & Street Dance Fushion Show Small Teams powyżej lat 15 ), zyskując tym samym tytuł Mistrzów Polski!!!!

piątek, Kwi 20 2018
18 kwietnia w Jaśle uroczyście podpisano i wmurowano w fundamenty akt erekcyjny pod budowę nowej komendy powiatowej. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Policji, władz wojewódzkich i samorządowych, parlamentarzyści oraz osoby reprezentujące wykonawców. To symboliczny początek inwestycji, której zakończenie zaplanowano w 2020 roku. Nowoczesny obiekt, na miarę XXI wieku, sfinansowany zostanie ze środków „Programu modernizacji Policji” . Jego wartość to około 26 milionów złotych.
środa, Kwi 18 2018

Miasto Jasło przypomina, że do 30 kwietnia br. można składać wnioski o przyznanie Jednorazowego Stypendium Artystycznego im. Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza.

środa, Kwi 18 2018

18 kwietnia 2018 r. w Jasielskim Domu Kultury miał miejsce VII Międzyprzedszkolny Przegląd pod hasłem „Talent przedszkolaka” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 10 w Jaśle pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jasła.

wtorek, Kwi 17 2018

Na początku kwietnia, jak co roku, w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbył się Finał Centralny IX Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Policyjnej. Po II etapach zmagań, w gronie 30 finalistów z całej Polski znalazło się dwóch licealistów z Zespołu Szkół SASR w Trzcinicy: Damian Kotulak i Krystian Kostrząb. Po III etapie zajmowali 6 i 10 miejsce, czyli  znaleźli się w czołowej 15 laureatów uhonorowanych indeksami  tej renomowanej  uczelni.

Strona 1 z 294

NowościDMC Firewall is a Joomla Security extension!