niedziela, Kwi 30 2017

Pod takim właśnie hasłem przebiegała sobotnia akcja zorganizowana przez członków Klubu Motocyklowego „Brave Dogs” Polska, którzy wspólnie z policjantami z jasielskiej komendy zachęcali kierowców samochodów i jednośladów do bezpiecznego poruszania się po drogach. W trakcie kontroli drogowych funkcjonariusze i motocykliści apelowali również o kulturę i życzliwość wobec innych uczestników ruchu.

niedziela, Kwi 30 2017

26 kwietnia odbyła się kolejna, dziesiąta edycja Jasielskiego Pikniku Zawodowego, zorganizowana przez Centrum Kształcenia Praktycznego, Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle i Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle.

sobota, Kwi 29 2017

W ramach programu "Dzielnicowy bliżej nas", jasielscy dzielnicowi aktywnie włączają się w realizację różnych inicjatyw propagując właściwe postawy i zasady bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży. W kwietniu przeprowadzili kilka takich spotkań. Jedno z nich realizowali we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Pedagogiczną-filia w Jaśle.

piątek, Kwi 28 2017

Po raz drugi w Zespole Szkół Technicznych im. Bohaterów Września odbył się turniej Counter Strike: Global Offensive o puchar Dyrektora ZST. Tegoroczna edycja nosiła nazwę DreamGim ProVirtual E-sport 2017 i wzięły w niej udział drużyny zgłoszone przez gimnazja z całego powiatu. Finały turnieju trwały dwa dni, a zwieńczenie nastąpiło 26 kwietnia, w dzień Pikniku Zawodowego.

niedziela, Kwi 30 2017

W dniu 22.04.2017r. został otwarty nowy salon agencyjny w Jaśle przy ul. Koralewskiego 2. Wielkie otwarcie połączone było z atrakcyjnymi promocjami sprzętów z asortymentu salonu.

Strona 1 z 248

NowościOur website is protected by DMC Firewall!