poniedziałek, Lis 20 2017

O tym że pewien „biblioman był jeszcze nieopierzonym sześcioipółletnim huncwotem, gdy pierwszy raz, chcąc nie chcąc, przekroczył próg czytelniczego sanktuarium” – dowiedzieli się uczestnicy V dyktanda regionalnego „Jasielszczyzna zna polszczyznę”, zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle – 16 listopada 2017 r.

poniedziałek, Lis 20 2017

Od października 2017 r. w Zespole Szkół Technicznych funkcjonuje nowa pracownia pojazdów samochodowych. Koszt jej wyposażenia wyniósł ponad 130 tys. zł.

sobota, Lis 18 2017

Pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody odebrali wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle zwycięzcy powiatowego etapu konkursu plastycznego pn. "Bezpieczne wakacje 2017". W uroczystości uczestniczyli także rodzice i nauczyciele.

piątek, Lis 17 2017

Od kilkunastu lat dwa samorządy – miasto i powiat wspólnie organizowały obchody Święta Niepodległości. W tym roku tradycja została przerwana, bo herb Jasła nie znalazł się na zapowiadającym uroczystość plakacie, choć ustalenia były inne. Czy nad współpracą górę bierze polityka, wzajemne zwalczanie się? Czy to świadczy o rosnących podziałach i konflikcie między samorządami?

środa, Lis 15 2017

W dniach 9-10 listopada br. w Krakowie odbył się finał ogólnopolskiego konkursu „Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim”. W gronie dwudziestu sześciu finalistów z całej Polski znaleźli się uczniowie klasy II c: Weronika Rak i Kamil Niedźwiedzki.

Strona 1 z 276

NowościDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd