49-letni jaślanin odpowie za posiadanie narkotyków

  • wtorek, Wrz 12 2017
  • Napisane przez  KPP w Jaśle
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę
49-letni jaślanin odpowie za posiadanie narkotyków fot. KPP w Jaśle

Policjanci wydziału kryminalnego jasielskiej komendy zatrzymali 49-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę oraz kilkadziesiąt tabletek ecstasy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

Jasielscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zebrali informacje o mężczyźnie podejrzewanym o posiadanie narkotyków. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 49-letni jaślanin ukrywa narkotyki w swoim domu.

Wczoraj policjanci przeszukali jego mieszkanie, ujawniając nielegalne substancje. Badanie testerem potwierdziło, że są to narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli elektroniczne wagi, a także około 64 g amfetaminy, 115 g marihuany oraz 51 tabletek ecstasy.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

KPP w Jaśle

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Wydarzenia

Komentarze  

0 #1 dragoness 2017-09-12 20:34
Tylko trzy lata? To jakieś kuriozum!! I gdzie szumne zapowiedzi rządzących o nowelizacjach KK? Jedyną zmianą ma być wprowadzenie na stołki "swoich" sędziów, aby kasta stała się jeszcze bardziej nietykalna.
Cytować

Dodaj komentarz

NowościOur website is protected by DMC Firewall!