Kolizja na ulicy Lwowskiej w Jaśle

  • wtorek, Lis 07 2017
  • Napisane przez 
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę
Kolizja na ulicy Lwowskiej w Jaśle fot. KPP Jasło

Policjanci wyjaśniali okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. 6 listopada w Jaśle na ulicy Lwowskiej ciągnik siodłowy z naczepą najechał na tył osobowego opla, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Do szpitala przewieziono pasażerkę opla oraz jej półtoraroczną córkę. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

6 listopada przed godziną 17, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Lwowskiej w Jaśle. Interweniujący policjanci wstępnie ustalili przebieg tego zdarzenia. Kierujący ciężarowym dafem wraz z naczepą, 37-letni obywatel Rumunii jadąc ulicą Lwowską w kierunku Krosna, nie zachował należytej ostrożności i odległości od poprzedzającego pojazdu w wyniku czego najechał na tył osobowego opla, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. 

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Do jasielskiego szpitala przewieziono pasażerkę opla oraz jej półtoraroczną córkę. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie doznał poważnych obrażeń. Kierujący ciężarowym dafem został ukarany mandatem karnym. 

pw

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Wydarzenia

Dodaj komentarz

NowościDMC Firewall is a Joomla Security extension!