Dyskoteka Międzypokoleniowa w MDK

  • wtorek, Sty 23 2018
  • Napisane przez  MDK w Jaśle
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę
Dyskoteka Międzypokoleniowa w MDK fot. arch.

Dyskoteka Międzypokoleniowa została zorganizowana po raz pierwszy w 2014 r. Od tego czasu impreza na stałe zagościła w kalendarium wydarzeń Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle. Co roku bierze w niej udział kilkadziesiąt osób, wnuczków wraz z Babciami i Dziadkami. Dyskoteka jest okazją do radosnej wspólnej zabawy międzypokoleniowej.

Podczas tegorocznej imprezy, która odbyła się 21 grudnia seniorzy obejrzeli krótki program artystyczny w wykonaniu wychowanków z sekcji Akademii Malucha oraz wzięli udział wraz z wnuczkami w zabawach integracyjnych m.in. tradycyjnym „pociągu”, „kaczuchach” oraz w wielu innych. Odbył się także quiz, podczas którego dziadkowie mieli za zadanie rozpoznać swojego wnuczka. Dzieci odpowiadały na zadane im pytania. Nie był to jednak prosty konkurs, ponieważ głosy wnuczków został zmienione przez modulator głosu. Następnym punktem programu było przygotowanie przez dzieci przypinek dla swoich babć i dziadków. W tym czasie seniorzy wysłuchali wykładu na temat dobroczynności ziół przygotowanego przez Izabelę Lorenc, właścicielkę sklepu zielarskiego „Dobre z natury” w Skołyszynie. Na zakończenie wspólnej zabawy dla gości zagrała Orkiestra Młodzieżowego Domu Kultury.

Pragniemy podziękować wszystkim dzieciom oraz babciom i dziadkom za liczne przybycie. Mamy nadzieję, że zobaczymy się również w takim gronie w przyszłym roku.

MDK w Jaśle

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Wydarzenia

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

NowościDMC Firewall is a Joomla Security extension!