"Przeciw pijanym kierowcom"

  • sobota, Lip 14 2018
  • Napisane przez  KPP w Jaśle
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę
"Przeciw pijanym kierowcom" fot. arch. KPP w Jaśle

Jasielscy policjanci wspólnie z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaśle, wzięli udział w kolejnej edycji akcji profilaktycznej pn. „Przeciw pijanym kierowcom”. Podczas działań, w trakcie kontroli drogowej, kierujący otrzymywali ulotki i broszury zawierające informacje na temat negatywnych skutków wsiadania za kierownicę po spożyciu alkoholu.

W ubiegłym miesiącu w Zespole Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle, odbyła się II Konferencja pn. "Przeciw pijanym kierowcom", poświęcona bezpieczeństwu na drogach powiatu jasielskiego. Celem tego projektu jest przede wszystkim uświadomienie lokalnej społeczności o występujących zagrożeniach, jakie powodują nietrzeźwi kierujący. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaśle, a samo wydarzenie na stałe wpisuje się w coroczny plan wspólnych działań wielu podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na drogach.

Wczoraj członkowie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaśle wspólnie z policjantami prowadzili działania na ulicy Krakowskiej w Jaśle. Policjanci, podczas kontroli drogowych, zwracali uwagę na trzeźwość kierujących, natomiast członkowie MKRPA w Jaśle, wręczali przygotowany pakiet ulotek i broszur, zawierających przestrogi oraz najważniejsze informacje na temat negatywnych skutków prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu.

Kampania "Przeciw pijanym kierowcom" cieszy się dużym zainteresowaniem oraz poparciem ze strony wszystkich uczestników ruchu drogowego.

KPP w Jaśle

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Wydarzenia

Dodaj komentarz

NowościDMC Firewall is a Joomla Security extension!