130 uczniów nagrodzonych

  • piątek, Cze 21 2019
  • Napisane przez  UMJ
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę

130 uczniów miejskich szkół otrzymało Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła. Nagrody przyznane zostały w ramach Lokalnego Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży w mieście Jaśle za wyniki w nauce, za wybitne osiągniecia naukowe, artystyczne i sportowe. Po raz pierwszy przyznana została Nagroda Bartłomieja z Jasła – uczniom szczególnie uzdolnionym.

Nagrodę Bartłomieja z Jasła (po 2000 zł) otrzymało 2 uczniów, nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe – 7 uczniów (po 660 zł), a za sportowe i artystyczne – po 1 uczniu (po 660 zł). Nagrody za wyniki w nauce: z klas V i VI nagrody otrzymało 17 uczniów (po 455 zł), a od klasy VII – 102 uczniów (po 660 zł). W sumie na nagrody przeznaczono 85 tysięcy złotych.

Nagroda Bartłomieja z Jasła: Aleksander Hycnar (kl. VIII) i Magdalena Pabisz (kl. III gim.)

Nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe: Kazimierz Skrok-Wolski (kl.IV), Marcin Nawrocki (kl.VIII), Kacper Janiga (kl. VIII), Julia Kmiecik (kl. VIII), Aleksandra Marek (kl. III gim.), Dawid Stopa (kl. III gim.), Kamil Wyderka (kl. III gim.).

Nagrody za wybitne osiągniecia artystyczne: Julia Tarnowska (kl. V)

Nagroda za wybitne osiągnięcia sportowe: Piotr Jarecki (kl. III gim.)

Nagrody za wyniki w nauce: Anna Bąk, Kamila Buglewicz, Małgorzata Janik, Karolina Wojnarska, Kornelia Mikrut (klasa V); Emilia Skuba, Aleksandra Rak, Anna Śmietana, Milena Rak, Grażyna Schabińska, Wiktoria Lubaś, Anna Stasiak, Krzysztof Królikowski, Kinga Moskal, Aleksandra Miller, Dominika Pabisz, Miłosz Borda-Sieczkowski (klasa VI); Hubert Zając, Zuzanna Bernacka, Łucja Postek, Bartosz Lech, Julia Piątkowska, Martyna Marszałek, Weronika Szerląg, Dagmara Piątkowska, Kinga Kita, Aleksandra Gajecka, Maria Żądło, Aleksandra Bemben, Patrycja Władyka, Anna Pastwa, Maja Bizon, Krystian Augustyn (klasa VII), Aleksandra Czernecka, Magdalena Fila, Oliwia Jarecka, Dagmara Leśniak, Emilia Gabryel, Zuzanna Bartuś, Bartosz Rup, Wiktoria Górska, Klaudia Kuchta, Nadia Woźniak, Dominika Juszczyk, Oliwia Górniak, Anna Owsianka, Maksymilian Marek, Julia Mamroł, Weronika Lubaś, Karolina Szumlańska, Natalia Tomkiewicz, Natalia Hendzel, Jakub Korczykowski, Julia Sobolewska, Alina Sobolewska, Emilia Kurowska, Weronika Ostalecka, Piotr Szot, Kinga Plakut, Mateusz Kluszczyk, Anna Kowalska, Anna Świątek, Weronika Wesecka, Julia Dykas, Kinga Hap, Natalia Kwiatek (klasa VIII); Zuzanna Wojnarska, Elżbieta Betlej, Oliwia Baran, Katarzyna Rączka, Emilia Gałuszka, Artur Czech, Bartosz Królikowski, Gabriela Hendzel, Jakub Frączek, Natalia Ryznar, Wiktor Tuleja, Karolina Sokołowska, Katarzyna Sokołowska, Dawid Domasławski, Aleksandra Wilk, Julia Bara, Karolina Ziomek, Bartosz Polak, Dawid Pszczoła, Mikołaj Rak, Klaudia Ząbik, Zuzanna Banach-Dziura, Weronika Biały, Aleksandra Borda-Sieczkowska, Dominika Szkolnik, Aleksandra Stec, Anna Pawluś, Karolina Głowacka, Dagmara Zając, Patrycja Rak, Aleksandra Świstak, Agnieszka Maciejczyk, Zuzanna Koszelnik, Jessica Opałka, Aleksandra Prokop, Julia Baca, Julia Sysoł, Natalia Zabawa, Katarzyna Midura, Katarzyna Szymczak, Julia Skowron, Jakub Ostalecki, Maria Zima, Zuzanna Konik, Julia Madej, Zuzanna Gomuła, Julia Tomaszewska, Patrycja Kotulak, Joanna Bernacka, Sebastian Strugała, Tomasz Nowosielski, Roman Gicala, Krzysztof Majewski (klasa III gim.).

Nagrody zostały przyznane na podstawie uchwały nr IX/66/2019 Rady Miejskiej Jasła z 15 kwietnia.

UMJ

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Wydarzenia

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Nowości



DMC Firewall is a Joomla Security extension!