Jasło w tulipanach

  • czwartek, Wrz 26 2019
  • Napisane przez 
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę

Nasze miasto konsekwentnie przypomina mieszkańcom, że stan środowiska w dużej mierze zależy od nas. W przeprowadzonych do tej pory akcjach ekologicznych rozdawaliśmy już za plastikowe nakrętki czy zużyty sprzęt elektroniczny - sadzonki drzew i krzewów, a także roślin doniczkowych.

Teraz chcemy przeprowadzić całkiem nową akcję – włączając do działania mieszkańców. Wydział Rewitalizacji Strategii i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miasta w Jaśle zaprasza jaślan do udziału w akcji partycypacyjnej „Jasło w tulipanach”.

5 października na jasielskim rynku, od godz. 12 rozdawać będziemy 20 tysięcy cebulek tulipanów. Każdy mieszkaniec Jasła, który przyniesie ze sobą co najmniej 20 zużytych baterii, zużyty telefon komórkowy czy drobny sprzęt elektroniczny otrzyma 20 cebulek do nasadzenia w ogrodzie, na podwórku, na skwerku … czy też w miejscu, które jego zdaniem powinno zostać ożywione, a więc zrewitalizowane.

Efekty będziemy podziwiać wiosną przyszłego roku. Zachęcamy do pokolorowania naszego miasta i zostania ogrodniczym partyzantem.

Regulamin akcji dostępny na stronie: https://um.jaslo.pl/pl/jaslo-w-tulipanach/

Urząd Miasta w Jaśle

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Wydarzenia

Komentarze  

+1 #1 Tak 2019-09-27 17:48
Nie ma drzew to przynajmniej tulipany przez chwilę zakwitną:-)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

NowościOur website is protected by DMC Firewall!