Redakcja portalu Twoje Jasło nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w dziale "Z prawa i z lewa". Poszczególne wypowiedzi są prywatnymi opiniami osób podpisanych pod tekstami. 

poniedziałek, Lis 04 2019

Program Naprawczy Szpitala Specjalistycznego w Jaśle na lata 2020-2021 został przyjęty głosami radnych PiS. Radni opozycji zagłosowali przeciw nie dlatego, że są z opozycji. Byliśmy przeciw, bo najważniejsze dla nas jest poprawienie sytuacji szpitala a nie udawanie, że jest tak dobrze skoro jest tak źle.

piątek, Wrz 06 2019

U nas wciskanie radnym kitu jest na porządku dziennym. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że takie „zagrania” mogą przechodzić. A niestety przechodzą i to nagminnie. Czy i jak odbiją się echem, to jeszcze zobaczymy a na razie mamy powiatowy „cyrk”!

środa, Sie 28 2019

Na sesji Rady Powiatu w Jaśle 26 sierpnia 2019 r. głosami radnych partii rządzącej została przyjęta uchwała o przyjęciu darowizny od osoby fizycznej w postaci działek w Cieklinie.

czwartek, Maj 02 2019

Po raz kolejny użyję tego popularnego zwrotu, gdyż zdecydowanie oddaje mój nastrój a przede wszystkim jest apelem o zachowanie zdrowego rozsądku i już nie pogrążanie samorządu powiatowego.

sobota, Mar 30 2019

Szkoda, że nie wykorzystaliśmy wielkiej, niepowtarzalnej szansy na rozbudowę jasielskiego szpitala, nawet w ograniczonym zakresie. Co zostało dzisiaj z ambitnych planów dotyczących rozbudowy Szpitala?

Strona 1 z 20

NowościDMC Firewall is a Joomla Security extension!