Redakcja portalu Twoje Jasło nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w dziale "Z prawa i z lewa". Poszczególne wypowiedzi są prywatnymi opiniami osób podpisanych pod tekstami. 

poniedziałek, Maj 29 2017

W dniach od 9 do 11 czerwca br. na terenie miasta Jasła odbędzie się akcja charytatywna – Antoniański Dar Serca. To akcja, której celem jest pozyskanie funduszy na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego do naszego jasielskiego szpitala. To już kolejna edycja przedsięwzięcia, podczas którego wolontariusze zbierają pieniądze, a dzieci i młodzież z jasielskich przedszkoli i szkół prezentują programy artystyczne, chcąc poprzez sztukę przekazać ważne przesłanie, że „trzeba być dobrym jak chleb” i trzeba dostrzegać potrzeby innych, zarówno te materialne, jak i duchowe.

czwartek, Sty 26 2017

Szumnie nagłaśniana rozbudowa Szpitala Specjalistycznego w Jaśle okazała się nadmuchaną „wydmuszką” i deklaracją bez pokrycia. Szkoda tylko, że straciliśmy kilka lat i sporo powyżej miliona złotych na projekt (i jego audyty), który teraz „poszedł” do kosza.

czwartek, Sty 12 2017

Konkurs "Kierunek Bruksela". Napisz esej i wygraj płatny staż w biurze Elżbiety Łukacijewskiej w Parlamencie Europejskim w Brukseli

piątek, Gru 16 2016

Z Antonim Pikulem, byłym działaczem jasielskiej „Solidarności”, rozmawia Marzena Miśkiewicz

sobota, Lis 19 2016

Kolejne w tej kadencji odwołanie zarządu powiatu jasielskiego wywołało wiele emocji i kontrowersji. Jak komentują to osoby, którym przypisuje się rozłam w jasielskich strukturach PiS?

Strona 1 z 15

NowościOur website is protected by DMC Firewall!