Redakcja portalu Twoje Jasło nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w dziale "Z prawa i z lewa". Poszczególne wypowiedzi są prywatnymi opiniami osób podpisanych pod tekstami. 

środa, Wrz 06 2017

Ostatnie Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle pokazały, że Jasło to rodzinne, otwarte i przyjazne miasto (wbrew naszej polskiej i jasielskiej naturze nie było narzekań, waśni i sporów). Pokazały, że umiemy się zjednoczyć i zrobić coś wspólnie dla naszego miasta.

poniedziałek, Maj 29 2017

W dniach od 9 do 11 czerwca br. na terenie miasta Jasła odbędzie się akcja charytatywna – Antoniański Dar Serca. To akcja, której celem jest pozyskanie funduszy na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego do naszego jasielskiego szpitala. To już kolejna edycja przedsięwzięcia, podczas którego wolontariusze zbierają pieniądze, a dzieci i młodzież z jasielskich przedszkoli i szkół prezentują programy artystyczne, chcąc poprzez sztukę przekazać ważne przesłanie, że „trzeba być dobrym jak chleb” i trzeba dostrzegać potrzeby innych, zarówno te materialne, jak i duchowe.

czwartek, Sty 26 2017

Szumnie nagłaśniana rozbudowa Szpitala Specjalistycznego w Jaśle okazała się nadmuchaną „wydmuszką” i deklaracją bez pokrycia. Szkoda tylko, że straciliśmy kilka lat i sporo powyżej miliona złotych na projekt (i jego audyty), który teraz „poszedł” do kosza.

czwartek, Sty 12 2017

Konkurs "Kierunek Bruksela". Napisz esej i wygraj płatny staż w biurze Elżbiety Łukacijewskiej w Parlamencie Europejskim w Brukseli

piątek, Gru 16 2016

Z Antonim Pikulem, byłym działaczem jasielskiej „Solidarności”, rozmawia Marzena Miśkiewicz

Strona 1 z 15

NowościDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd