Redakcja portalu Twoje Jasło nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w dziale "Z prawa i z lewa". Poszczególne wypowiedzi są prywatnymi opiniami osób podpisanych pod tekstami. 

środa, Gru 12 2018

Czy u nas nie może być normalnie? Jest pomysł, jest inicjatywa, są ludzie dobrej woli, jest profesjonalna kadra, ale ... No właśnie, dlaczego u nas zawsze musi być jakieś „ale”? Rygorystycznie egzekwuje się przestrzeganie prawa i przepisów od mieszkańców, a na swoje działania władza patrzy przez palce...

poniedziałek, Gru 10 2018

Korzystając z uprawnień, jakie daje mi mandat radnej Rady Powiatu w Jaśle upomniałam się o należne od dawna podwyżki dla techników elektroradiologii zatrudnionych w jasielskim Szpitalu. Problem ma jednak o wiele szerszy kontekst, niż można by się spodziewać.

niedziela, Gru 02 2018

II Sesja Rady Powiatu w Jaśle VI kadencji została zwołana (o ironio!) w trybie nadzwyczajnym. Pamiętamy, że V kadencja, a zwłaszcza jej ostatni Zarząd, przeszedł do historii Rady Powiatu w Jaśle dzięki temu, że zwoływanie sesji w trybie nadzwyczajnym było jego „chlebem powszednim”. Mówią, że pośpiech jest wskazany przy „łapaniu pcheł”, ale jak widać, nie tylko.

czwartek, Lis 22 2018

21 listopada odbyła się pierwsza Sesja Rady Powiatu w Jaśle VI-ej kadencji. Nie trzeba być jasnowidzem, by przewidzieć wyniki głosowań radnych, skonfigurowanych w trzech ugrupowaniach czy raczej klubach odzwierciedlających komitety wyborcze w proporcjach 13-7-3. Przedstawiciele największego ugrupowania (PiS) „wzięli wszystko”, co mnie nie dziwi, ale martwi mnie to, że po drodze niektórzy zgubili honor.

wtorek, Paź 23 2018

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za wsparcie i zaufanie, jakim nas obdarzyliście oddając na nas swoje cenne głosy.

Strona 1 z 17

NowościDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd