Redakcja portalu Twoje Jasło nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w dziale "Z prawa i z lewa". Poszczególne wypowiedzi są prywatnymi opiniami osób podpisanych pod tekstami. 

sobota, Mar 23 2019

Szkoda, że wnioskując o zwołanie sesji Zarządowi zabrakło odwagi, refleksji, zabrakło słowa przepraszam.

wtorek, Mar 12 2019

Radni powiatu jasielskiego nie zajmą się teraz trudną sytuacją szpitala ponieważ … wymagałoby to przygotowania odpowiednich dokumentów i analiz przez pracowników szpitala i starostwa. Szok! Po raz kolejny odsuwa się niewygodny problem w czasie. Czy tak powinno być?!

piątek, Lut 22 2019

W samorządzie przewagę ma ten, kto ma więcej mandatów. To zrozumiałe i nie ma co z tym dyskutować. O tym, jaki jest w danej chwili rozkład sił w radach zadecydowali wyborcy. Szanuję, akceptuję, nie dyskutuję. Nie mogę jednak pojąć jak można być tak zawziętym w negowaniu zdania innych, wprost nazywanych opozycją tylko dlatego, że nie poparli kandydatów zgłaszanych przez samorządową większość.

piątek, Sty 25 2019

17 stycznia odbyła się VI sesja Rady Powiatu, której głównym celem było uchwalenie budżetu. Niestety głosowałem przeciwko jego uchwaleniu – a dlaczego?

niedziela, Sty 20 2019

V kadencja to głównie zaciskanie pasa i zwiększanie zadłużenia powiatu kosztem kolejnych dotacji dla szpitala. Przy bardzo trudnej sytuacji finansowej powiatu jasielskiego związanej ze spłatą zaciągniętych kredytów do 2027 roku i po zmianie sposobu finansowania działalności szpitali, realizacja dalszych inwestycji w obszarze ochrony zdrowia czy remont oddziału chirurgii winien być kontynuowany przy zdecydowanie większym zaangażowaniu samego zainteresowanego podmiotu tj. szpitala.

Strona 1 z 19

NowościDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd