Redakcja portalu Twoje Jasło nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w dziale "Z prawa i z lewa". Poszczególne wypowiedzi są prywatnymi opiniami osób podpisanych pod tekstami. 

czwartek, Sty 26 2017

Szumnie nagłaśniana rozbudowa Szpitala Specjalistycznego w Jaśle okazała się nadmuchaną „wydmuszką” i deklaracją bez pokrycia. Szkoda tylko, że straciliśmy kilka lat i sporo powyżej miliona złotych na projekt (i jego audyty), który teraz „poszedł” do kosza.

czwartek, Sty 12 2017

Konkurs "Kierunek Bruksela". Napisz esej i wygraj płatny staż w biurze Elżbiety Łukacijewskiej w Parlamencie Europejskim w Brukseli

piątek, Gru 16 2016

Z Antonim Pikulem, byłym działaczem jasielskiej „Solidarności”, rozmawia Marzena Miśkiewicz

sobota, Lis 19 2016

Kolejne w tej kadencji odwołanie zarządu powiatu jasielskiego wywołało wiele emocji i kontrowersji. Jak komentują to osoby, którym przypisuje się rozłam w jasielskich strukturach PiS?

piątek, Lis 11 2016

- Wszyscy radni chcą dobra dla powiatu, niemniej jednak te drogi dojścia do tego były bardzo trudne. Rozmawiali różnymi językami, ja myślę, że uda mi się znaleźć wspólny język - powiedział Adam Pawluś w rozmowie z dziennikarzami , chwilę po wyborze na stanowisko starosty jasielskiego.

Strona 1 z 14

NowościOur website is protected by DMC Firewall!