Redakcja portalu Twoje Jasło nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w dziale "Z prawa i z lewa". Poszczególne wypowiedzi są prywatnymi opiniami osób podpisanych pod tekstami. 

czwartek, Maj 02 2019

Po raz kolejny użyję tego popularnego zwrotu, gdyż zdecydowanie oddaje mój nastrój a przede wszystkim jest apelem o zachowanie zdrowego rozsądku i już nie pogrążanie samorządu powiatowego.

sobota, Mar 30 2019

Szkoda, że nie wykorzystaliśmy wielkiej, niepowtarzalnej szansy na rozbudowę jasielskiego szpitala, nawet w ograniczonym zakresie. Co zostało dzisiaj z ambitnych planów dotyczących rozbudowy Szpitala?

piątek, Mar 29 2019

Tak, jasielscy lekarze potwierdzają, że nie są Judymami z „Ludzi bezdomnych” Stefana Żeromskiego.

sobota, Mar 23 2019

Właściwe funkcjonowanie Szpitala jest dla powiatu sprawą ważną, a co za tym idzie nie wolno nam istniejących tam problemów jako „niewygodnych” albo nawet wręcz „.tabu”. Niestety utarło się, że priorytetem staje się działalność Szpitala gdy chodzi o kolejną dotację samorządową, o kolejne pieniądze, które mają poprawić funkcjonowanie Szpitala, bez zwrotnej informacji dotyczącej rozliczenia finansowego inwestycji i analizy osiągniętych celów i korzyści dla społeczeństwa i personelu szpitala.

sobota, Mar 23 2019

Szkoda, że wnioskując o zwołanie sesji Zarządowi zabrakło odwagi, refleksji, zabrakło słowa przepraszam.

Strona 1 z 20

NowościOur website is protected by DMC Firewall!