czwartek, Sty 09 2020 0 komentarz
Jak zaplanować rok?

Gdyby kilka lat temu ktoś przeszczepił mi do głowy całą wiedzę na temat planowania, organizowania

Redakcja portalu Twoje Jasło nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w dziale "Z prawa i z lewa". Poszczególne wypowiedzi są prywatnymi opiniami osób podpisanych pod tekstami. 

piątek, Sty 17 2020

Czy rządząca większość zawsze ma rację czy tylko ma większość? Niestety, ponownie argument siły zwyciężył! A dyrektor szpitala może spać spokojnie, bo powiat znowu go wyręczył z jego obowiązków.

piątek, Lis 15 2019

Czy w Jaśle potrzeba jest Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego? Co to w ogóle jest działalność pożytku publicznego?

poniedziałek, Lis 04 2019

Program Naprawczy Szpitala Specjalistycznego w Jaśle na lata 2020-2021 został przyjęty głosami radnych PiS. Radni opozycji zagłosowali przeciw nie dlatego, że są z opozycji. Byliśmy przeciw, bo najważniejsze dla nas jest poprawienie sytuacji szpitala a nie udawanie, że jest tak dobrze skoro jest tak źle.

piątek, Wrz 06 2019

U nas wciskanie radnym kitu jest na porządku dziennym. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że takie „zagrania” mogą przechodzić. A niestety przechodzą i to nagminnie. Czy i jak odbiją się echem, to jeszcze zobaczymy a na razie mamy powiatowy „cyrk”!

środa, Sie 28 2019

Na sesji Rady Powiatu w Jaśle 26 sierpnia 2019 r. głosami radnych partii rządzącej została przyjęta uchwała o przyjęciu darowizny od osoby fizycznej w postaci działek w Cieklinie.

Strona 1 z 21

NowościDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd