piątek, Mar 24 2017

W dniach od 27 marca do 2 kwietnia br. odbywa się ogólnoeuropejska kampania Tydzień z Internetem (Get Online Week). Inicjatywa ta zachęca do tego aby jak największa liczba osób poznała wachlarz możliwości jakie daje Internet. Tegorocznej edycji wydarzenia towarzyszy motyw: „inspiruj się i dziel swoimi pasjami”.

wtorek, Mar 21 2017

Kto podróżując w czerwonych butach chadza i w marcu zza morza do nas wraca? Jakie kwiatki pierwsze wychylają się spod zimowej pierzynki? Kto czerwoną w kropki ma spódnice? Na te pytania odpowiedzi poszukamy 24 marca br. podczas spotkania Klubu Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

piątek, Mar 17 2017

Już po raz drugi, z klasztoru jasielskich Franciszkanów w Jaśle wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa, ogólnopolska inicjatywa przeżywania męki i śmierci Jezusa w sposób ekstremalny.

czwartek, Mar 16 2017

20 marca 2017 r. Klub Poetów i Twórców Ludowych Ziemi Jasielskiej „Michalina” zaprasza na spotkanie z okazji Światowego Dnia Poezji w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.   Specjalnie na tę okazję członkowie Klubu zaprezentują cykl wierszy. Gośćmi specjalnymi   spotkania będą Maria Forystek i Monika Kocik-Furtek.

czwartek, Mar 16 2017

Organizatorzy zapraszają na Koncert papieski, który odbędzie się w piątek, 24 marca o godz. 17, w Sanktuarium św. Antoniego.

Strona 1 z 116

Our website is protected by DMC Firewall!