poniedziałek, Sie 21 2017

Jasielski Dom Kultury zaprasza na wystawę fotografii Ryszarda Jerzego Świątkowskiego. Wernisaż z udziałem młodego artysty odbędzie się 24 sierpnia br. o godz. 18.00 w Sali Offowej JDK. Wystawę będzie można oglądać do 15 września br.

środa, Sie 16 2017

Przyjaźń, miłość, rodzina, muzyka - tematy uniwersalne, a jednocześnie zawsze aktualne i dotyczące każdego z nas. Future Shorts Summer porusza te kwestie w postaci błyskotliwej selekcji ośmiu międzynarodowych krótkich filmów - czterech fabularnych, dwóch dokumentalnych oraz dwóch teledysków. Będzie rozrywkowo jak na lato przystało, ale i z subtelną nutą dystansu do świata i samego siebie.

poniedziałek, Sie 14 2017

Jasielski Dom Kultury zaprasza na rodzinną, pokoleniową wystawę „Cztery barwy palety”. Jej autorami są: Leokadia Radwańska – Dybaś, Helena Opalińska – Radwańska, Bożena Dybaś – Graciano oraz Matylda i Mateusz Graciano. Wernisaż odbędzie się 18 sierpnia br. o godz. 17.00 w Galerii JDK. Wystawa będzie czynna do 22 września br.

środa, Sie 09 2017

Tegoroczne obchody Święta Wojska Polskiego - szczególny na plakacie

środa, Sie 09 2017

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie zaprasza na wystawę malarstwa i rysunku Patrycji Mikrut, studentki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Strona 1 z 129

DMC Firewall is a Joomla Security extension!