czwartek, Maj 24 2018

Na drugą w tym roku wycieczkę rowerową zaprasza - w sobotę, 9 czerwca - Klub Kulturalno - Turystyczny Jasielskiego Domu Kultury. Tym razem miłośnicy turystyki odwiedzą tereny związane z historią i działalnością pionierów Galicyjskiego Zagłębia Naftowego.

czwartek, Maj 24 2018

Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu, Uczniowski Klub Sportowy „Arka” w Umieszczu, Gmina Tarnowiec, Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Tarnowcu, Ochotnicze Straże Pożarne z terenu Gminy Tarnowiec już po raz szósty organizują Bieg Uliczny oraz trzecie Zawody Nordic Walking.

piątek, Maj 11 2018

Kochani! Już po raz trzeci, w tym roku 18 maja, spotykamy się na jasielskim Rynku, by zatańczyć w łączności z całą Polską dla św. Jan Pawła II. Fishmob to ogólnopolska impreza, która gromadzi ludzi, by oddać cześć Bogu za Wielkiego Papieża Polaka.

piątek, Maj 11 2018

Jasielski Dom Kultury zaprasza na VIII Majową Noc, która tradycyjnie już odbywa się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. W tym roku zaplanowano szereg atrakcji, które są jednocześnie przeglądem naszej oferty kulturalnej. Majowa Noc z JDK odbędzie się już w najbliższy piątek, 11 maja, a wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

środa, Maj 09 2018

10 maja, godz. 17. - Otwarcie Wystawy Grupy Plastycznej Plaja. Szczegóły na plakacie.

Strona 1 z 151

Our website is protected by DMC Firewall!