Co by było gdyby…

  • czwartek, Sty 31 2019
  • Napisane przez  MBP w Jaśle
  • wielkość czcionki zmniejsz wielkość czcionki powiększ czcionkę

Po co są marzenia i czy są one dla nas bezpieczne? Jak wielką moc ma uśmiech? Co chcielibyśmy robić w życiu? Czy planowanie ma sens? Co było pierwsze jajko czy kura?

Nad tymi pytaniami zastanowimy się podczas ferii zimowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle. Czy uda nam się odpowiedzieć na nie jednoznacznie? Pomogą nam w tym książki Przemysława Wechterowicza, który w prosty, ale oryginalny sposób przedstawia i rozwiązuje problemy najmłodszych.

Zapraszamy dzieci w wieku od 6-10 lat od 11 do 22 lutego 2019 r. o godzinie 12.00 do:

-             Oddziału dla Dzieci i Młodzieży (ul. Kołłątaja 1, tel.: 13 446 26 02 (wew. 35), mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),

-             Filii nr 1 (ul. Sobniowska 34, tel.: 13 445 58 57, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),

-             Filii nr 2 (ul. Kopernika 8, tel.: 13 446 90 01, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

-             Filii nr 3 (ul. Szopena 22, tel.: 13 446 52 25, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Udział w zajęciach wymaga zgłoszenia osobiście lub telefonicznie do 9 lutego 2019 r. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć w poszczególnych placówkach oraz Regulaminem i Deklaracją uczestnictwa w zajęciach na naszej stronie www.mbp.jaslo.pl.

MBP w Jaśle

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Opublikowano w Zapowiedzi Kulturalne

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

DMC Firewall is a Joomla Security extension!