czwartek, Sty 09 2020 0 komentarz
Jak zaplanować rok?

Gdyby kilka lat temu ktoś przeszczepił mi do głowy całą wiedzę na temat planowania, organizowania

czwartek, Lis 14 2019

Z ręką na sercu, przyznasz ile czasu spędzasz online? Bo ja dużo. Nawet za dużo. Tłumaczę sobie, że jako osoba blogująca, działająca w social media i planująca swój biznes online jestem usprawiedliwiona, ale wiem, że powinnam ten czas lepiej wykorzystać. Z drugiej strony, gdyby nie to moje spędzanie czasu online, nie byłoby dzisiejszych “Znalezionych w sieci”, które dla Ciebie przygotowałam.

poniedziałek, Wrz 16 2019

Tytuł artykułu mówi właściwie już wszystko, ale raz na jakiś czas warto ponownie przyjrzeć się temu problemowi. Wśród rodziców są tacy, którzy zupełnie nie potrafią uspokoić swojego dziecka i sięgają po elektroniczny cukierek, czyli telefon komórkowy. To tak, jak gdyby powiedzieli dziecku: „Uważamy, że nie możesz zrobić nic innego, jak tylko zjeść ten cukierek, żeby się uspokoić. W ten sposób dasz nam święty spokój i po raz kolejny pokażemy ci, że nie potrafisz się sam sobą zająć ani wyciszyć”.

środa, Kwi 24 2019

Choć plastikowe śmieci stanowią aż 49 proc. zanieczyszczeń w oceanach, to właśnie filtry od papierosów są najczęściej spotykanym odpadem.

poniedziałek, Wrz 03 2018

Każdemu z nas zdarzyło się kiedyś trzepnąć osę gazetą. W Niemczech takie praktyki stają się zakazane. Za zabicie rzadkiego gatunku tego owada za zachodnią granicą można zapłacić nawet 65 tysięcy euro kary - informuje "Deutsche Welle".

piątek, Lip 27 2018

Masz konto w Alior Banku, Banku Millennium, BZ WBK, Deutsche Banku, Idea Banku, Pekao SA lub Plus Banku? Po decyzji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów bank się z tobą rozliczy z podwyżek i odda nadpłatę. Albo udostępni niektóre usługi za darmo. Sprawdź, na co możesz liczyć

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów poinformował w czwartek, że sprawdza, jak banki zmieniają warunki umów z konsumentami. Chodzi m.in. o zmianę wysokości opłat.

„Mogą to robić, ale musi się to odbywać pod pewnymi zasadami” - przypomina UOKiK.

(…)

Najnowsze decyzje UOKiK dotyczą: Alior Banku, Banku Millennium, BZ WBK, Deutsche Banku, Idea Banku, Pekao SA i Plus Banku.

Cały artykuł na forbes.pl

Strona 1 z 49

DMC Firewall is a Joomla Security extension!